TV8’in yeni dizisi Canım Annem bugün izleyiciye merhaba diyor!

TV8’in yeni dizisi Canım Annem bugün izleyiciye merhaba diyor!

/ Detay – Günlük dizi furyasına TV8 de uydu. Kanal 7’de devam eden Emanet dizisinin başarılı olması üzerine TV8, yeni günlük dizisi Canım Annem’i bugün ilk kez ekrana getiriyor.

TV8’in yeni günlük dizisi Canım Annem’in ilk bölümü bugün saat 14:45’te ekrana gelecek. Canım Annem’in başrollerinde Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez üstleniyor.

Kanal 7’de ikinci sezonuyla ekrana gelen Emanet dizisi oldukça başarılı bir şekilde gidiyor. Bu durum günlük diziyi kanalların karşısında alternatif olarak çıkardı. Kanal D daha önce Kırık Hayatlar isimli günlük diziyi ekrana getirmişti. Dizi tek sezon yayınlanarak 100. bölümde ekranlara veda etmişti.

Günlük dizide şimdi sınav sırası TV8’de. Yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği Canım Annem dizisi bir aşk ve aile dramını ekranlara getirecek. Saat 14:45’te ilk bölümü ekrana gelecek olan dizinin hikayesi şöyle:

Zeynep annesine çok düşkün masum güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre kaza geçirir ve ölür. Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü doğuştan kalbi delik olan Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbe sahiptir. Zeynep’in annesi ölürken öyle bir iftiraya uğrar ki, bu iftiralara inanan kocası Murat, taparcasına sevdiği eşinden şimdi deli gibi nefret etmektedir.

Murat’ın annesi oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için şimdi uygun şartlara sahiptir. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir.

Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir. Fakat kader onu bu hakikati öğrensin diye oraya göndermiştir.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.