Bbc World News

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Bbc World News Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

BBC World Yayın Akışı

BBC World kanalı 29 dilde yayın yapan BBC Dünya Servisi’nin parçası olmaktadır. Londra’dan yayın yapan BBC Türkçe servisi, sosyal medya hesapları ve internet sitesi ile birlikte dünyanın her yerindeki izleyicileri ile buluşuyor. BBC World yayınları dünyanın her köşesinden izlenmektedir ve 24 saat yayın yapabilmektedir. BBC World kanalı 1991 senesinde kuruldu ve BBC World Service Television kanalı Avrupa dışında sadece BBC World olarak değiştirildi.

BBC World 24 saat yaptığı yayın ile birlikte sıcak haberler, haber bülteni, önemli kişilerle yapılan röportajlar gibi genellikle haber içerikli programlarını yayınlamaktadır. Bununla birlikte BBC Türkçe kanalı da bulunuyor. BBC World üzerinde yayınlanan ve Londra ve Singapur üzerinde en son ulusal haberleri Newsday programı ile yayınlanmaktadır.

BBC Canlı Yayın İzle

BBC canlı yayını izlemek isteyen kişiler BBC News haberlerini izleyebilirler, bununla birlikte gündemde olan son uluslararası gündemi yayınlamaktadır. Click programı, The Travel Show, HARDtalk, BBC World News en sevilen programlar arasında bulunmaktadır. Kişiler BBC World ile BBC canlı yayın izle imkanlarına erişmek için yayın saatlerini sitemiz üzerinden öğrenebilirler.

BBC Canlı Yayın Akışı

İçeriğinde bulunan World Business Report programı ve Breakfast programı en sevilen programlar arasındadır ve dünyanın finans merkezilerinden gelen haberleri, BBC kahvaltı ekibinden en son haberleri, hava durumunu, spor ve iş hakkında sundukları yayınları izleyebilirsiniz.

BBC Haber programı için BBC Haberleri, BBC News at Six ve Sportsday programı üzerinden son spor haberlerini, gündem haberlerini ve günün en iyi spor etkinliklerini canlı olarak özetini izleyebilirsiniz. BBC Haber programı için kişiler sitemizi takip edebilir ve yayın saatlerini anlık olarak görebilirler.

BBC World İletişim Bilgileri

BBC World iletişim bilgileri için BBC Türkiye platformları üzerinden ulaşabilirler. BBC stüdyoları ve kanalları hakkında birçok yorum yapabilir ve web sitesi üzerinde yer alan FAQ bölümünde bireysel olarak cevap alabilirsiniz. BBC Studio adresi United Kingdom Londra 1 Television Centre 101 Wood Laner W12 7FA olmaktadır. BBC World Telefon numarası ise +44 0 20 8433 2000 olmaktadır.

BBC World News kanalı günümüzde oldukça popüler kanallar arasında yer alır. İzleyici kitlesi son derece yüksek olan televizyon kanalında birçok farklı program yer almaktadır. Kişiler gün içerisinde BBC World News yayın akışını takip ederek oldukça yüksek standartlarda vakit geçirme imkanı bulabilir. Televizyon kanalı günümüzde en çok merak edilen programları karşınıza çıkarmaktadır. Gün içerisinde ne izleyeceğim sorusunun yanıtını arıyorsanız BBC World News sizler için en iyi standartları sunmaktadır. Kanalın yayın anlayışı ve geçmişi hakkında bilmeniz gerekenler şunlardır:

 • Kanal uluslararası ve ulusal haber yayınları yapar.

 • Yayınları dünyanın hemen her yerinden izlenebilmektedir.

 • 1991 senesinde kurulan kanal Avrupa dışında BBS World olarak bilinir.

 • İsim 1994 senesinde değiştirilerek BBC World News ismini aldı.

 • 24 saat yayın yapan bir kanaldır.

 • Sıcak haberler ve ana haber bültenleri sunulur.

Platformumuz üzerinden BBC World News yayın akışı bilgilerine ulaşarak kolaylıkla bu kanalı takip edebilirsiniz. Kanalda ilginizi çekebilecek birçok farklı program bulunmaktadır. Bu programları ulaşarak her türlü yayın akışını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Beklentilere yanıt veren ve son derece kaliteli bir yayın hizmeti sizlere sunan BBC World News oldukça fazla ülkede izlenmektedir. Beklentilerinize yanıt vermesi ve yayın kalitesi ile gün içerisinde iyi vakit geçirmenizi sağlaması kanalın en önemli avantajlarından biridir.

BBC World News’de Ne İzlenir?

BBC World News’de ne izlenir diye soruyorsanız karşınıza birçok farklı kanal bilgisi sunulabilir. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren ve her türlü kanal hizmetini sizlere en iyi şekilde sunan TV kanalı her türlü avantajı ile oldukça ön planda bir platformdur.

Kalite standartları yüksek olan ve her türlü hizmeti sizlere en iyi şekilde sağlayan televizyon kanalı vakit geçirme de çeşitli programlar sunar. Programlar içerisinde hem belgesel hem de açık oturum tarzında birçok seçenek bulunur. Özellikle açık oturum konusunda kanalın kişilere sunmuş olduğu birçok önemli avantaj bulunur. Önemli kişiler ile yapılan röportajlar sayesinde hiç bilmediğiniz ama merak ettiğiniz kişilerin düşünce ve fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Siyaset ve ekonomi konusundaki gündem haberlerini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye gündeminden haberdar olabileceğiniz gibi dünya gündeminden de kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. BBC World News ne izleyebilirim sorusuna kanalın yayın akışını inceleyerek karar verebilirsiniz. Yayın akışında farklı saat aralıklarında birçok seçenek bulunmaktadır. Yayın akışını sitemiz her zaman güncelleyerek sizlere sunuyor. BBC World News en iyi haber ve güncel bilgi kanallarındandır.

BBC World News Yayın Akışı - Bugün

BBC World News yayın akışı kişilerin gün içerisinde hangi Yayınları izleyeceklerini takip edebilecekleri bir listedir. Yayın akışına ulaşabilmek için platformumuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü kaliteli yayın hizmetini sizlere sunan BBC World News birçok farklı kategoride hizmetler sunar. Yayınları konusunda dünya genelinde kabul gören bir kanal olma özelliği taşır. Hem Türkiye'de hem de dünyanın birçok ülkesinde izlenen televizyon kanalı günümüzde oldukça popüler bir konumdadır. Özellikle belli başlı kategorilerde yayın takibi yapan kişiler BBC World News kanalını oldukça ilgi ile takip eder. BBC World News ne izleyebilirim diye soruyorsanız izleyebileceğiniz yayın kategorileri arasında şunları saymak mümkündür:

 • İş dünyası

 • Seyahat haberleri

 • Çeşitli konularda belgeseller

 • Ekonomi Dünyası

 • Siyaset Dünyası

 • Spor haberleri

Gibi birçok alanda BBC World News sizlere en iyi şekilde yayın hizmeti sunar. Beklentilerinize yanıt vermesi bu kanalın oldukça yüksek bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağlar. BBC World neler izlenebilir sorusuna yanıt arıyorsanız platformu üzerinden yayın akışını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Gün içerisinde oldukça geniş standartlarda bir yayın hizmeti sunan televizyon kanalı gece geç saatlerde de çeşitli belgesellerle vakit geçirmenize olanak tanır.

BBC World News Neler İzleyebilirim?

BBC World News ne izleyebilirim diye soruyorsanız izleyebileceğiniz kategori sayısı oldukça fazladır. Gereksinimlerinize en iyi şekilde yanıt veren ve son derece kaliteli bir şekilde hizmet alabileceğiniz platformumuz yayın akışını güncel olarak sunar. Sizlere BBC World News’in hem hafta içi hem de hafta sonu yayın akışını güncel olarak sunmaktadır.

Hafta içi pazartesi salı çarşamba perşembe ve cuma günlerinde her saat başında yayınlanan program bilgilerini sizlere sunarız. Bunun yanında cumartesi ve pazar günlerinde de yayınlanan yayınlar hakkında tüm bilgileri yeni platformumuz üzerinden edinebilirsiniz.

BBC World News de ne izlenir sorusunun yanıtını yine yayın akışını takip ederek kolayca bulabilirsiniz. TV izleme gereksiniminizin karşılanmasında ve gün içerisinde boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. BBC World News’in seyahat programları oldukça eğlenceli zaman geçirmenize olanak tanımaktadır.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.