Discovery Channel

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Discovery Channel Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Discovery Channel Yayın Akışı

Discovery Channel kanalı Discovery Communications şirketi tarafından 2000 senesinin Mart ayında kurulmuştur. Discovery Channel genel olarak bir belgesel kanalıdır ve ödemeli bir kanaldır. Discovery Channel ücretli mi konusunda ücretlidir ve Digitürk, KabloTV üzerinden yayınlanmaktadır. Discovery Channel kanalı uzun yıllardan beri Türkiye’de yayın yapmaktadır ve bununla birlikte bünyesinde birbirinden farklı ilgi çekici pek çok programı bulunmaktadır.

Discovery Channel Belgeselleri

Discovery Channel belgeselleri ile oldukça popüler bir kanaldır, özellikle Ölümcül Av programı Alaska bölgesinde bulunan ve yengeç avcılığı yapan kişiler Bering Denizi üzerinde avcılık yaparken hayatta kalma mücadelesi vermektedirler. Bununla birlikte araç meraklıları için yayınlanan Kinding Garajı, hiç yapılmayan bir kamyoneti üretmek isteyen bir ekip mücadelesini izleyebilirsiniz.

Oldukça popüler olan bir diğer Discovery Channel programları arasında bulunan Tamirat ve Tadilat programı Mike ve Edd isimli sunucuların Londra’da en zor test sürüşünü yapmak için 100.araba kutlamasını yapıyorlar. Bu noktada Discovery Channel kanalı hız ve araç severlerin gözdesi bir kanal olmaktadır.

Discovery Channel Canlı Yayın Akışı

Discovery Channel kanalı yayın akışında bulunan ve gündelik eşyaların daha yakın plana aldığı program olan Nasıl Yapılmış programı günlük olarak kullandığınız eşyaların nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatan bir belgesel olmaktadır, bu program Discovery Channel Türkiye çapında reyting elde etmiş bir program olmaktadır ve bu programların yayın saatlerini öğrenmek için sitemiz üzerinden anlık olarak bilgi alabilirsiniz.

Discovery Channel canlı izle imkanlarına erişerek zengin olma umudu ile her şeyini ortaya koyan Yukonlu altın avcılarını Altın Peşinde programı ile her hafta izleyebilirsiniz.  Altın bulma ve zengin olma mücadelesi veren kişileri anlatan bir diğer program ise Altın Peşinde: Köpüklü Sular olmaktadır.

Discovery Channel İletişim Bilgileri

Discovery Channel iletişim bilgileri için telefon numarası olarak 0 212 366 20 00 numarasını arayabilir ve e-mail adresi için izleyicitemsilcisi@discovery.com üzerinden ulaşabilirler. Faks numarası ise 0 212 366 20 49 olmaktadır. Discovery Channel adresi ise Nispetiye Mahallesi Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 olmaktadır.

Discovery Channel günümüzde en sevilen ve popüler olan televizyon kanalları arasında yer alır. Ancak diğer televizyon kanallarından en büyük farkı ise ücretli bir kanal olmasıdır. Discovery Channel kanalının yayın tarihinde oldukça dikkat edilmesi gereken konular bulunur. Çünkü birçok farklı programın bulunması kişilerin bu kanaldaki programları takip etmesini de zorluk olabilir. Sevdiğiniz ve sizin için popüler olan bir programı tam saatinde kaçırmak istemiyorsanız mutlaka kanalın yayın akışını takip etmeniz gerekiyor. Yayın akışı konusunda sizlere detaylı olarak bilgiler sunan Discovery Channel kanalı oldukça profesyonel bir şekilde hizmet sunar. Beklentilere yanıt veren ve her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sunan Discovery Channel kanalı program sakal asıl bakımından son derece geniş standartlara sahiptir. Kanal hakkında sizlere şu şekilde bilgiler verilebilir:

  • Discovery Channel kanalı Kohn Hendricks tarafından kurulmuştur.

  • Kanal yayın hayatına 17 Haziran 1985 tarihinde başlamıştır.

  • ABD merkezli bir belgesel kanalıdır.

  • Yayınlarında genel olarak bilim, tarih ve teknoloji üzerine yoğunlaşılmıştır.

Günümüzde çok geniş bir izleyici kitlesi bulunan Discovery Channel birçok farklı alanda yayın programı yapıyor. ABD merkezli olan kanal günümüzde en sevilen programları ekranlara hafta içinde ve hafta sonlarında getiriyor. Bu yayınları kaçırmamak için de kanalın yayın akışını takip etmeniz gerekiyor. Discovery Channel’de ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız sitemiz sizlere bu bilgileri son derece detaylı olarak sunuyor.

Discovery Channel Bugünkü Programlar

Discovery Channel yayın akışı konusunda bilgi sahibi olmanız sizlerin bu kanalı daha iyi takip etmenizi sağlar. Boş vakitlerinizde faydalı programlar izlemek istiyorsanız Discovery Channel kanalında üye olarak bu kanalın programlarını takip edebilirsiniz. Özellikle üyelik ödenerek izlenebilen Discovery Channel kanalındaki programları kaçırmamak büyük bir önem taşır.

Hafta içinde hafta sonlarında sabah ve akşam saatlerinde son derece etkileyici ve kişileri geliştirici programlar bulunmaktadır. Ne izleyeceğim derdi ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Discovery Channel kanalından faydalanabilirsiniz. Böyle durumlarda Discovery Channel'da ne izleyebilirim diye bir soru aklınıza takılabilir. Böyle durumlarda da sitemiz üzerinden Discovery Channel yayın akışını takip edebilir ve hangi saat dilimlerinde ne tür yayınlar olduğunu görebilirsiniz.

Her türlü yayın akışı konusunda sizlere profesyonel düzeyde destek sunan sitemiz yayın akışının güncel bir şekilde listelenmesini sağlar. Beklentilerinize yanıt veren ve en iyi şekilde sizlere yayın desteği sağlayan Discovery Channel kanalı farklı kategorilerde yayın hizmetleri sunar. Gün içerisinde hem faydalı bir yayın izlemek hem de bu yayınların sizlerde iyi bir etki bırakmasını istiyorsanız Discovery Channel kanalı son derece yüksek standartlarda bir kanaldır.

Discovery Channel’da Ne İzlenebilir?

Discovery Channel'da ne izleyebilirim diye soruyorsanız yayın akışı konusunda birçok farklı kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerin her biri sizlere farklı açılardan avantaj sağlar. Discovery Channel'da bugün ne izlenir sorusuna yanıt vermek gerekirse bulabileceğiniz kategoriler arasında şunları saymak mümkündür:

  • Nasıl yapılır programları

  • Yemek programları

  • Teknoloji programları tadilat programları

  • Tamir programları

  • Kırsal yaşamla ilgili programlar

  • Madenlerle ilgili programlar

Olmak üzere birçok farklı program kategorisi bulunmaktadır. Bu program kategorilerini incelemek sizlere birçok açıdan önemli avantajlar sağlar. Beklentilerin karşılanmasında bu avantajları değerlendirmek her anlamda sizlere kolaylık sağlar. Kanalın sizlere sunduğu yayın akışı sayesinde gün içerisinde ne izleyeceğim derdinize de bir çare Bulmuş olabilirsiniz. Discovery Channel'da bugün Ne izleyebilirim diye soruyorsanız yayın akışı bilgilerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle hafta sonlarında son derece etkileyici programlar bulunur. Kişilerin gündelik hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak sunulan programlar oldukça faydalı içerikler sunmaktadır.

Bugün Discovery Channel’de Ne İzleyebilirim?

Bugün Discovery Channel’de ne izleyebilirim sorusunun yanıtını arıyorsanız sitemize girmeniz gerekiyor. Hemen her türden yayın akışının tam saatinde bulunabilmesi için sitemiz oldukça profesyonel bir şekilde hizmet verir. Gün içerisinde hangi programları takip etmek istediğinize karar verdiyseniz sitemizden yayın akışı sayfasına girebilirsiniz. Discovery Channel kanalı oldukça profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan bir kanaldır.

Hemen her türden faydalı programı en iyi sunucularla hazırlar ve sizlere gün içerisinde ulaştırır. Kanalın hafta içi ve hafta sonu yayın akışı farklı olduğu için sitemizde sizlere bu yayın akışını en detaylı şekilde sunar. Beklentilere yanıt veren bir kanal olarak aradığınız her türlü programı tam zamanında izleme şansı elde edebilirsiniz.

Kanalın yayın akışındaki tüm değişiklikleri takip ediyor olmamız aradığınız programı sorunsuz izlemenizi sağlar. Hangi programı izlemek istiyorsanız programın tüm detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kanal bilgileri, nereden izleyebileceğiniz gibi konularda sunulanlar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.