FOX

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Hadi İnşallah
00:45
02:45
Hadi İnşallah
00:45
02:30
Mucize Doktor
02:30
04:45
Mucize Doktor
02:45
05:00
Son Yaz
04:45
06:00
Son Yaz
05:00
06:00
Her Yerde Sen
06:00
07:45
İlk Bakış
07:45
08:00
Çalar Saat
08:30
10:00
Yabani
10:00
13:00
Yabani
10:30
13:30
Kirli Sepeti
13:00
16:00
Kirli Sepeti
13:30
16:00
NOW Ana Haber
19:00
20:00
Mucize Doktor
22:30
01:30

FOX Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

FOX TV Yayın Akışı

Yabancı yatırımcılar tarafından kurulan FOX TV program ve dizileri ile birlikte popüler bir TV kanalı olmaktadır. FOX TV özellikle dizi program ve haberleri ile birlikte ilgi odağı haline gelmektedir. FOX TV ilk zamanlarda TGRT ismi ile yayın yapmaktaydı, bununla birlikte 2006 senesi ile yabancı bir yatırımcıya satıldı ve FOX TV adını aldı.

Son trendler, günlük haberler ve yüksek reytinglere sahip dizilerle birlikte FOX TV kanalı, eğlence programı olarak da En Hamarat Benim programını günlük olarak sunmaktadır. Bununla birlikte Çağla Şikel’in sunduğu programlarla birlikte İsmail Küçükkaya’nın sunduğu sabah haberleri de sevilmektedir. FOX TV yayın akışı içerisinde kişiler yaşam ve hobi alanında ilgisi bulunduğu zaman Çağla Şikel’in her gün sunduğu program olan Çağla ile Yeni bir Gün programını izleyebilirsiniz.

FOX TV Haber

Habercilik alanı ile hızla gelişen FOX TV, reytingleri ile birlikte büyük bir başarı elde etmeye başladı. FOX TV Haber konusunda özellikle İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı sabah saatlerinde büyük bir izleyici kitlesi toplamaktadır, bununla birlikte akşam saatleri ile beraber akşam saatlerinde Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber sunulmaktadır.

Canlı TV olarak FOX TV üzerinde haberler güncel ve anlık olarak verilebilmektedir. FOX TV son dönemde haberler konusunda adından oldukça sık bahsedilen bir yayın olmaktadır. Bu kapsamda akşam haberleri kuşağı ile kapsamlı bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır.

FOX TV Dizileri

FOX TV kanalı sevilen birçok programa imza atan bir program olmaktadır. Özellikle Son Yaz dizisi ile birlikte birçok izleyiciyi kendisine çekmektedir. FOX TV dizileri içerisinde Son Yaz dışında Kanunsuz Topraklar, Yalancılar ve Mumları gibi diziler sürekli olarak yayın vermektedir. Bununla birlikte FOX TV canlı Sen Çal Kapımı dizisi oldukça beğenilen ve yüksek reytinge sahip olan bir dizi olmaktadır.

FOX TV İletişim Bilgileri

Fox TV iletişim bilgileri konusunda webturkey@fox.com üzerinden veya sorumludur@fox.com.tr mail ile ulaşabilirsiniz, telefon numarası, 0 212 414 90 00 olmaktadır. Adres ise Kazlıçeşme Mahallesi, Kennedy Caddesi No 44 Zeytinburnu/İstanbul

Fox TV günümüzde en çok izlenen televizyon kanalları arasında yer alıyor. Özellikle akşam saatlerinde yayınlanan haber bültenleri çok geniş bir kitle tarafından izlenmektedir. Sizlere sunulan yayın hizmetinde Fox TV oldukça ön planda platformlar arasında yer alıyor. Kalite standartları yüksek ve her türlü avantajın sunulduğu Fox TV ekranlara geldiğinde sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Fox TV hakkında sizlere şunları söylemek mümkün olabilir:

  • Türkiye'nin en iyi eğlence ve haber kanalları arasında yer alır.

  • Kesintisiz bir yayın anlayışına sahiptir.

  • Beklentileri en iyi şekilde yanıt veren televizyon kanallarından biridir.

  • Akşam saatlerinde dizi yayınları ile halka en iyi televizyon izleme deneyimini sunar.

Tüm bu avantajları sayesinde Fox TV beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlar. Sizlere sunduğu en iyi dizi ve film olanaklarıyla Fox TV günümüzün oldukça sevilen kanalları arasında yer alır. Türkiye'de çok fazla izlenen kanallardan biri olması FOX TV'de ne izleyeceğim sorusunun yanıtlarını da aramanıza neden olabilir Böyle durumlarda Fox TV'nin günlük yayın akışını takip edebilir ve her türlü dizi haber ve program saatlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fox TV 22 Nisan 1993 tarihinde yayın hayatına başlamış bir televizyon kanalıdır. İhlas Holding tarafından devredilen TGRT yayın hakları üzerine aynı frekans üzerinden Fox TV kurulmuştur. Şu anki logosunu da kanal 9 yıldır kullanmaktadır. Türkiye’de en fazla izlenen yayın kuruluşu konumunda olan televizyon kanallarından biridir.

Fox TV Yayın Akışı Bugün

Fox TV yayın akışı içerisinde birçok farklı program kategorisi yer alır. Sizlere sunulan programlar ve diziler içerisinde her yaş grubuna hitap edecek birçok seçenek bulunur. Özellikle çocuklar için yayınlanan programlar da oldukça dikkat çekici ve eğitim içerikli detaylar göze çarpar. Yüksek standartlarda sizlere hizmetler sunan bir platform olarak Fox TV her zaman ayrıcalıklı yayın anlayışıyla en iyi şekilde hizmet sunar. Kaliteli ve tarafsız bir şekilde sunduğu haber programları ve bunun yanında eğitici programları ile Türkiye'de oldukça fazla ilgi gören kanallar arasında yer alır.

Fox TV’de ne izleyebilirim sorusu genelde çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Çünkü kanalın izlenebilecek program seçenekleri son derece geniş bir skalaya sahiptir. Beklentilerin karşılanmasında TV kanalı oldukça profesyoneldir. Yayın akışı hizmeti almak için sitenin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fox TV her anlamda yüksek kalite standartlarında bir platformdur. Özellikle eğlenceli akşam dizileri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bir kanaldır.

FOX TV'de Ne İzlenir?

FOX TV'de ne izlenir diye soruyorsanız bu alanda birçok farklı programın bulunduğundan bahsetmek mümkün olabilir. Sizlere sunduğu programlar içerisinde gençlik dizilerinden çocuk yapımlarına kadar her türlü seçenek bulunabilir. Fox TV Türkiye'de ve yurtdışında izlenen televizyon kanallarından birisi olduğu için yayın içeriklerinde son derece hassas davranır. Fox TV'nin özellikle en çok sunduğu programlar arasında şunlar yer alır:

  • Gençlere hitap eden gençlik dizileri

  • Yaz aylarına özel mini yaz dizileri

  • Yabancı kategorilerde filmler

  • Romantik komedi filmleri

  • Yemek ve kadın programları

  • Haber bültenleri

Gibi birçok farklı program ve dizi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Fox TV günümüzde en çok sevilen kanallar arasında yer alır. Bu nedenle izleyici kitlesinin fazla olması Fox TV'ye olan ilgiyi de artırmaktadır. Beklentilerinizin karşılanmasında Fox TV sizlere her zaman en önemli ayrıcalıkları sunar ve bu süreçte kalite odaklı olarak çalışmanıza imkan yaratır. Fox TV her zaman beklentilerin karşılanmasında titiz bir şekilde çalışan kanallardan biridir. Türkiye'de en iyi sunucu programcılar ile çalışarak Türk halkına kaliteli yayın içerikleri sunmaya özen gösteren bir TV kanalıdır. FOX TV'de ne izlenir diye soruyorsanız sizlere sunulan yayın akışı listesinden günün her saatine kolaylıkla takip edebilirsiniz platformumuz bu alanda oldukça geniş bir kitleye hizmet veriyor ve Fox TV yayın akışı hakkında sizlere güncel bir liste sunuyor.

Bugün Fox TV’de Ne İzleyebilirim?

Bugün Fox TV’de ne izleyebilirim diye soruyorsanız birçok farklı avantajı değerlendirebilirsiniz. Dizi izlemek ya da geç saatlerde yayınlanan sinema filmlerini izlemek keyifli zaman geçirmenize yardımcı olabilir. Hemen herkesin eğlenerek izlediği televizyon kanalında ana haber bültenleri de son derece ilgi görüyor.

Birçok kişinin gündemi en yakından takip ettiği Fox TV ana haber bülteni akşam saatlerinde izlenebiliyor. Kanalın yayın akışında zaman zaman değişiklikler olabilir. Sevilen bir dizinin saati değiştiğinde bu diziyi kaçırabilirsiniz. Bu nedenle de mutlaka dizilerin saatlerini günlük olarak incelemeniz gerekebilir. Platformumuzdan rahatlıkla Fox TV dizi saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer programlar konusunda da bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.