Günün Dizileri - 26.05.2024

Tv8

Tv8

Dizi
05:00
06:30
Dizi
Beyaz Tv

Beyaz Tv

Seksenler
15:45
16:50
Seksenler
Kanal 7

Kanal 7

Diriliş Ertuğrul
00:20
02:30
Diriliş Ertuğrul
Emanet
21:30
22:45
Emanet
360

360

Seksenler
12:00
14:00
Seksenler
Teve2

Teve2

Geniş Aile
02:45
04:00
Geniş Aile
Çocuklar Duymasın
04:00
05:30
Çocuklar Duymasın
İkizler Memo-Can
06:00
08:30
İkizler Memo-Can
Kalbim Ege'de Kaldı
08:30
10:30
Kalbim Ege'de Kaldı
Yaprak Dökümü
15:30
20:00
Yaprak Dökümü

Günün Dizileri - Bugün Hangi Diziler Var?

hangi saatler arasında yayınlanacak, severek takipçisi olduğunuz ve izlediğiniz dizilerin yayın zamanlarını listeleyerek ve farklı kategoriler içerisinde bunları sunarak, izlemek istediğiniz diziyi seçmenizde size yardımcı olmak istedik. Gün içerisinde izleyeceğiniz diziye karar vermemiş olabilirsiniz. Bu durumda size yine yardımcı olmak için dizileri kendi içlerindeki türlere göre gruplandırdık. Bugün yarın haftanın herhangi bir günü hangi dizinin hangi kategoride olduğunu öğrenip hızlı bir şekilde izleyeceğiniz diziyi karar verebilirsiniz. Gün içinde yapmamız gereken bir çok işimiz varken bir de akşama hangi diziyi izleyeceğim veya izlemek istediğim dizilerin başlangıç ve bitiş saatleri ne zamandı diye düşünmek fazladan bir stres yaratabilir. Televizyon kanallarının teker teker yayın akışlarını inceleyebilirsiniz ancak bunu daha kolay bir şekilde size sunduğumuz söylesek ne dersiniz? Türkiye'de 150'den fazla kanal birçok program sunmakta ve bunun yanında diziler ise kendi yayın akışlarında önemli yere sahip olmaktadır. Hayatın karmaşasından dolayı dizilerin hangi saatte hangi günde veya dizi tekrarlarını ne zaman olduğu gibi birçok ayrıntıyı zihnimizde tutmak nispeten zor bir durum olabilir. Size sunacağımız birçok günün dizileri listesi ve kategorisi ile, kafanızda oluşan birçok soruya cevap bulmuş olacağız.
 • Bu akşamki diziler nelerdir? İştesiniz ve günün yorgunluğunu bir an evvel üzerinizden atmak için evinize gitmeyi hayal ediyorsunuz. Kumandanızın elinize alıp, televizyon kanallarını gezmeyi ve takip ettiğimiz diziyi bulmayı ümit ediyorsunuz. Bunun yanında seveceğiniz yeni bir diziye de başlama niyetiniz de var. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için teker teker bütün kanallara girerek zaman kaybetmektense internet sitemizdeki birkaç tıkla ulaşabileceğiniz dizi listeleri ile bunu hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.
 • Hangi dizi hangi kanalda yayınlanıyor? Sorusunu sitemizdeki kanal yayın akışları alt alta sıralanmış listelerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Bugün hangi diziler var? Yarın hangi diziler var? Veya salı günü hangi diziler var? v.b. gibi soruların cevaplarına, haftanın her günü listelenmiş yayın akışı kategorilerimizden, birkaç tıklamayla, bunu öğrenebilirsiniz.
 • Dizi saat kaçta? Herhangi bir saat aralığında olan bütün kanallardaki günün dizileri görme şansına da sahipsiniz. Eğer bir birine yakın zamanlarda yayınlanan farklı kanallarda ki dizileri de takip ediyorsanız. Önceden bunların başlangıç ve bitiş zamanlarını öğrenmek size, izleme planı yapmak için büyük bir kolaylık sağlayacaktır.
 • Günün dizileri neler? Mobil uyumlu internet sitemiz sayesinde daha evinize varmadan telefonunuzda, istediğiniz dizi ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. yeni trend olanı önceden öğrenebilir. İzlemeden veya dizeye hiç başlamadan önce, İçeriği ile ilgili bilgiye sahip olabilirisiniz.

Bu Akşamki Diziler

"Prime time" televizyonculukta global bir terimdir. Televizyon karşısında en çok süre harcanan geçirilen zaman dilimidir. Genelde akşam saatlerinde olur. Bu saatlerde olan televizyon içerikleri insanların en çok sevdikleri ve izlenme oranları yüksek diziler, haberler, filmler, spor karşılaşmaları v.b. bir çok içerik olabilir. Yani televizyondan en çok keyif aldığımız saatlerdir. Televizyonlarında en çok reklam geliri topladığı bu saatlerde sizi televizyona çekmek için ellerinden ne gelirse yapmaya çalışırlar. Hal böyle olunca rekabet daha da yükselir. Eğer bir dizi çekilecekse rakip dizilerden daha büyük prodüksiyon bütçeleri ayrılmaya çalışılır. Kaliteyi ve izlenme oranlarını sürekli yüksek tutmaya çalışılır. Bir birinden kaliteli rekabetçi programlar arasında, doğru bir planla seçim yapmak, sizin "prime time" akşam saatlerinizi iyi değerlendirmek; en mutlu olacağınız saatlerde doğru seçimi yapmak, sizin yaşam konforunuz için de aslında önemli bir rol oynayacaktır. Öyle bir internet sitesi düşünün ki, sizin için en uygun saatlerde, en çok izlemek istediğiniz veya izlemeyi ileride düşünebileceğiniz, dizileri size kolayca ve anlaşılır bir şekilde sunan... İşte bizim amacımız da bu yolla sizin yaşam konforunuzu yükseltmek ve bu bakımdan hayatınıza bir kolaylık sağlamaktır.

Bugün FOX TV'de ne var?

Bugün FOX Tv'de ne var? Sorusuna cevap arıyorsanız, yukarıdan Fox tv yayın akışının listesine ulaşabilirsiniz. Fox TV ülkemizde hemen hemen herkesin ilgi duyduğu televizyon programlarına imza atmış dizileri ile yarışma programları ile sabah kuşağı programları ile yüksek reytinglere ulaşmış bir televizyon kanalıdır. 22 Nisan 1993'te TGRT'nin yayın haklarını devri almasından sonra 24 şubat 2007 tarihinde yayına başlamıştır. Fox TV son birkaç yıldır haber programları ile da ön plana çıkmış olsa da sevilen ve gönüllerde taht kurmuş birçok diziye de imza atmıştır. Günün dizileri ve Fox TV'nin sevilen dizilerini sayfamızdan bulabilirsiniz.


Tv8'de Bugün Ne Var?

TV8 de bugün ne var diye merak ediyorsanız TV8 yayın akışını sayfamızdan kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. TV8 Hakkında daha çok bilgi vermek gerekirse bir kaç madde de, başlangıcı ve içeriği hakkında, söyle sıralayabiliriz:
 • TV8 televizyon kanalı 22 Şubat 1999 tarihinde spor müsabakalarının yayınlandığı bir kanal olarak yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın şirketi Acun Medya TV8 kanalını satın almıştır.
 • Hemen ardından içeriğini tamamen değiştirip eğlence programlarını, global anlamda sevilen yarışma formatlarını kanalda uygulayarak ve getirerek, sevilen bir televizyon kanalı haline gelmiştir.
 • TV8 bütün kanallardan farklı olarak haber programlarına çok zaman ayırmayıp; daha çok eğlenceli prodüksiyonlara imza atmıştır.
Günün dizileri kategorimizden TV8 dizilerine de ulaşabilirsiniz.

Bugünkü Diziler ve Saatleri

Gün içinde işinizden vakit bulup aklınıza "bugünkü diziler ve saatleri ne zamandı?" diye bir soru gelmiş olabilir. Bir çoğumuzun karşılaştığı ve düşündüğü bu soruya cevap olmak için, internet sitemizde her kanalın ayrı ayrı yayın akış listeleri veya dizilerin kısa açıklamalı şekilde saat listeleri mevcuttur. Günün dizileri en çok sevilen içeriklerimiz arasındadır. Artık internet sitemiz sayesinde, evinize varmadan önce neler izleyeceğiniz hakkında hızlı ve doğru bir program yapabilirsiniz.

Günün TV Yayın Akışı

Yayın akışı tüm kanallar bugün nasıl diye düşünüyorsanız; tam da size göre bir sayfa hazırladık. Bu sayfaya yukarıdaki menümüzü tıklayarak ulaşabilirsiniz. İçeriğini merak ettiğiniz bir programın kısa açıklamaları ile beraber size yayın akışını liste şeklinde ve tüm kanalları beraberce sunmak istedik. Bu şekilde, sizin teker teker kanalları ziyaret edip bir seçim yapmak için zaman kaybetmenize engelleyerek keyifle ve hızlı bir şekilde seçim yapmanızı sağladık. Bir sayfanın içinde televizyon kanallarının yayın akışlarını beraberce görmeniz, izlemek istediğiniz televizyon programını kıyaslayarak seçmenizde size kolaylık sağlamış olduk. Yayın akışı ve günün dizileri  hakkında bilgi almanın en kolay yolu bizi takip etmektir.
Tv de bugün hangi diziler var ve günün dizileri neler olduğunu merak ediyorsanız internet sitemizi ziyaret edin. Bunun yanında size bir kaç maddede sizin için neden bu şekilde içerikler oluşturduğumuzu anlatmak isteriz:
 • Televizyon kanallarının artık günümüzde sayısının çok fazla artması ve her televizyon kanalının reklam gelirlerini yükseltme çabasında olduğu için insanların daha çok beğenisine hitap etme isteklerini yükseltmiştir.
 • Bu rekabetçi ortam ile "kaliteli" veya "göreceli olarak kaliteli" bir çok programı hayata geçirmelerini sağlamıştır.
 • Global anlamda dünyada ses getiren büyük program formatlarının ülkemizde yayınlanması için yüksek telif bedelleri ödenmiş ülkemizde de büyük prodüksiyonlar oluşturulmuştur.
 • Tabi bu durum hangi televizyon programına izleyeceğimiz konusunda karar vermemizi zorlaştırmıştır.
 • Bu durumda bütün televizyonların yayın akışlarını ve dizilerin başlama saatlerini, bir noktadan görmemiz; sizin daha iyi karar vermenizi sağlayacaktır. Mesela şöyle düşünün çok sevdiğiniz bir diziyi takip ediyoruz başka bir yerde de bir televizyon programında konuk olan sevdiğimiz bir sanatçı var. İşte bu durumda programların yayın akışları içerisinde içerikleri ile ilgili kısa kısa bilgiler veren bir internet sitesi, bize pratik bir fayda sağlayacaktır.

Haftanın Hangi Günlerinde Hangi Diziler Var?

Eğer siz de bizim bu internet sitemize sık kullanılanlar listenize ekleyip ziyaret ederseniz ve bildirimleri de açarsanız size bu pratik faydayı sağlamış olursunuz. Günün dizileri öğrenmenizin kolay bir yolunu da öğrenmiş olursunuz.

Pazar günü hangi diziler var?

Pazar günü evimizde dinlendiğimiz ve haftanın yorgunluğunu üzerimizden attığımız bir gün olarak televizyon karşısında çok vakit geçirdiğimiz de bir gündür. Pazar günü öğlen saatlerinden itibaren akşam saatlerine kadar hemen hemen her kanalda birbirleri ile reyting konusunda rekabet halinde olan birçok dizi mevcuttur. Eğer Pazar günü hangi diziler olduğunu merak ediyorsanız, pazar günün dizileri kategorimizde bunu öğrenebilirsiniz.

Salı günü hangi diziler var?

Salı günü hangi diziler var? Salı günü yayın akışı ne?  Salı günü dizileri ne? soruları ile, yaptığımız araştırmalar sonucunda, salı günkü tv yayın akışı merak edildiğini biliyoruz. Bu sebepten haftanın her günü olduğu gibi salı günü hem dizilere özel hem de genel yayın akışına özel kolay anlaşılabilir içerikler hazırladık. Günün dizileri ve yayın akışı bilgilerini sunmamızdaki amacımız:

Günün dizileri ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve Televizyon programlarına dair, daha bir çok keyifle okuyabileceğiniz bilgiye İnternet sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Televizyon programlarının ve dizilerin içerikleri hakkında kısa açıklamalar sayesinde izleyeceğiniz program hakkında önceden bilgi sahibi olurusunuz.

Mobil uyumlu web sitemiz sayesinde 7/24 telefonunuz ile yayın içeriklerine ulaşmanızı sağlamak. Bunun sonucunda ise zaman kazandırmaktır.

Yeni TV yayınlarını keşfetmenizi sağlamak.

Tek tek televizyon kanlları arasında dolaşmadan izleyeceğiniz yayına bir platform üzerinden karar vermenizi sağlamak. Doğru ve hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olmak.

Çarşamba günü hangi diziler var?

"Haftanın her gün olmasa da haftanın belli günleri benim dizi günlerimdir." Diyebilirim. Bu yazıyı okuyan siz okuyucularımızın içlerinde bazıları da benim gibi düşünmekte olduğu kanısındayım. Çarşamba günü hangi diziler var? sorusu eğer çarşamba günü televizyonda bir program izlemek istiyorsak bizim için önemli bir sorudur. Çarşamba günü olan dizilerin hakkında bilgi almak istiyorsanız; çarşamba günü televizyon yayın akışlarını kolaylıkla telefonunuzdan öğrenmek istiyorsanız; internet sitemizi sıklıkla ziyaret edin.

Perşembe günü hangi diziler var?

Google'da "Perşembe günü hangi dizi var? Perşembe günü televizyon yayın akışı nedir?"  Günün dizileri nedir? tarzında karşımıza çıkan sorularla Perşembe günü televizyon karşısında hangi dizilere ve programlara zaman ayrılması gerekli olduğunu öğrenmek istenmiştir. Hemen Bu konuda size yardımcı olmak isteriz. Yukarıda bulunun menüden  bir kaç tıklama ile günün dizileri veya perşembe günü dizilerini görebilirsiniz.

Bugün ATV'de Ne Var?

ATV yayın akışını diğer kanallar ile karşılaştırmalı formatta web sitemizden öğrenebilirsiniz. ATV yayın akışından Günün dizileri kategorisinde olan dizilere de ulaşabilirsiniz. Sevilen ulusal kanalımız hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse: ATV televizyon kanalı Türkiye'nin televizyon yayıncılık tarihinde önemli bir yere sahiptir. Ulusal kanallar arasında özellikle dizileri çok büyük reytingleri ulaşmıştır. Tartışma programlarından, Spor müsabakalarına, filmlerden, belgesellere kadar bir çok sevilen program sunmuştur.

Bugünkü Televizyon Programları

Sizi gözümün önünde şu anda hayal ediyorum işinizden eve doğru dönmek üzeresiniz. Elinize telefonunuzu aldınız ve akşama, televizyonda hangi programlar, hangi diziler, hangi filmler veya hangi Show programları var diye araştırma yapıyorsunuz. Teker teker her televizyon kanalının sitesinden veya yayınından, bu bilgiye ulaşmak zordur. Ama internet sitemiz sayesinde, eğlenceli bir şekilde ve hızlıca bugünkü televizyon programlarına ulaşabilir her program hakkında kısa bilgileri okuyabilirsiniz.  Günün dizileri bilgisine de hemen ulaşmanız da mümkündür.

Hangi Kanalda Yabancı Dizi Var?

Günün dizileri nedir? Acaba yabancı bir dizi günün dizileri kategorisine girmiş midir? Sorularının cevaplarını arıyorsanız bizi okumaya devam edin. Peki türk dizileri dışında yabancı dizilerin de sevilmesini sağlayan özellikler nelerdir diye hiç düşündünüz mü? Bu yazımızda bu sorununda cevabını size maddeler halinde vermek isteriz.
 • Türk dizilerinin dramatik içerikleri aşk, dram, trajedi ve duygusallıktan uzaklaşmak isteyen izleyiciler yabancı dizileri yöneliyor.
 • Eskiden altyazılı film ve dizileri izlemeyi yorucu bulan kitle şu anda alt yazılı dizileri özellikle tercih eder bir kitleye doğru dönüşüyor. Bunun açıklaması ise oyuncuların "kendi sesleriyle" oynadıkları rolü, daha inandırıcı ifade etmeleridir.
 • Bunun yanında Netflix gibi Mubi Türkiye, BluTV, BeIN Connect, Amazon Prime, puhu TV gibi platformların oluşmasıyla yüksek kaliteli birçok yabancı dizinin oluşmasına maddi kaynakların ayrılmasıdır. Bu sektördeki rekabetin de kaliteyi de yükseltmesi.
 • Diğer taraftan Amerikan dizileri genelde 30 dakika 40 dakika civarında bir süreye sahiptir. Bu da dizi yapımcısına ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Hem senaryo açısından hem de harcanan maddi kaynak açısından bu durum avantajlıdır.
 • Benim kişisel görüşüm ise bu tarz kısa sanatsal bir faaliyetin sanat severe "kısalığı" sebebiyle ağzında daha rafine bir lezzet bırakmasıdır. Yani tadı damağımda kaldı derler ya o misal...
 • Özellikle Amerikan dizilerinin Amerikan filmlerinden edinilen tecrübeler ve teknolojik alt yapılar sayesinde, daha üst kalitede bir görsel şölene, senaryoya ve oyunculuğa sahip oluşudur.
 • Yabancı dizilerin Türk dizilerinden farklı şekilde hedeflediği bir diğer olgu da "sıra dışı bir içeriye sahip olma" arzularıdır.
Ayrıca Günün dizileri sayfamız "yabancı diziler" hakkında size fikir sunmaktadır. Bizi her zaman takipte kalın

Bugün Hangi Kanalda Türk Dizisi Var?

Günün dizileri kategorisinde en çok yer bulan bölümümüz, siz de taktir edersiniz ki, Türk dizileridir. Bugün hangi kanalda Türk dizisi var olduğunu öğrenmenin en eğlenceli yolu bizi takip etmenizdir. Artık Türk dizileri son yıllarda dünyada birçok ülkede sevilir durumda bunun sebebi de senaryolarındaki dramatik içerik oyuncuların başarılı rol performansları ve bir çok ülkedeki ortak kültürel değerler olabilir. Asya'da ve Orta Asya'daki Türk cumhuriyetleri Arabistan Yunanistan ve birçok Avrupa ülkesinde Türkiye'de yapılan diziler beğeni görmekte ve dizilerde oynayan oyuncuların hayatları takip edilmektedir. Günümüzde modern dizi içeriklerini yakalayan Türk dizisi; komediden drama, suçtan, romantik komedilere kadar birçok farklı tarzda büyük prodüksiyon yatırımlarıyla hayata geçmektedir. 2000 ve 2005 yılları arasında birçok Türk dizisinin uzunluğu 60 ve 80 dakika aralığındayken devamındaki yıllarda 120 - 150 dakikalık film tadındaki uzunluklarıyla dikkat çekti. Son zamanlarda ise süreleri kısaldı ve bu şekilde de çok büyük ilgi gördü. Yurt dışındaki en popüler Türk dizileri 120 ila 150 dakika uzunluğundadır ve genellikle birkaç kısa bölümden oluşur. Bunlar güneydoğu Avrupa ve Balkanlar'da yayınlanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde Türk dizilerinin bölümleri altmış ile seksen dakika arasında değişiyordu ve "drama" olarak sınıflandırılıyordu. Ancak son birkaç yılda, bu dizilerin uzunluğu önemli ölçüde arttı. Popülariteleri arttı ve son iki yılda Türkiye'deki tüm TV programları arasında en yüksek reytinglere ulaştılar. Günün dizileri dünyada da Türk dizileri olmaya başlamıştır.
Yurt dışında olan bir  internet sitesindeki, Türk dizileri hakkındaki haberine göre: "Türk televizyon programları Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından denetlenmektedir. Geniş kapsamlı yetkileri, Türk değerlerini ihlal eden medyayı cezalandırmasına izin veriyor. Ülkedeki birçok kanal, erotik içerik gösterdikleri için Radyo Televizyon Üst Kurul'undan para cezası aldı. Bu kuralların bir sonucu olarak Türkiye'de birçok TV programı sansürlenmektedir. Ancak bu kısıtlamalar üzerindeki tartışmalar şimdiden başladı. Türk televizyon programlarının popülaritesi geçtiğimiz yıl çarpıcı bir şekilde arttı ve hükümet bu yayınları engellemeye çalışıyor." içeriği paylaşılarak Türkiye'deki sansür durumuna vurgu yapılmıştır.
Yabancı ülkedeki insanların, Türk dizileri hakkındaki görüşlerini öğrenmeniz için; yabancı kaynaklı haberin devamını da, sizler için, yazımızın devamında; önemli noktalarını anlatmak isteriz:
 • "Birçok kişinin sorduğu ilk soru, "Türk dizileri neden bu kadar iyi?" Evet, cevap hem basit hem de karmaşık. Bilinmesi gereken en önemli şey, Türk televizyonunun zengin bir tarihe sahip olduğu ve Türk dizilerindeki oyuncuların ülke nüfusu kadar çeşitli olduğudur.
 • Bu dizilerin çoğu, erken evlilik ve aile içi şiddetle ilgili sorunlar da dahil olmak üzere, Türkiye'de meydana gelen sosyal değişiklikleri yansıtmaktadır. İçerik aynı zamanda ailelerin değerlerini de yansıtmaktadır.
 • Türk kültürü, Batı ve Doğu kültürlerinin bir karışımıdır ve televizyon dizileri, çeşitli oldukları kadar muhafazakardır.
 • Aradığınız ister romantik komedi, ister tarihi drama, ister dönem draması, Türk dizilerinde bulacaksınız.
 • Çoğu, içe dönük korkularını yenmek zorunda kalan gençlerle ilgili ki bu gençler, öğretmenlerinin kariyerini kurtarmak için birlikte çalışmalarına yol açan derin bağlar kurar.
 • Neticede bu diziler hayallerin peşinden gitmek ve kendin olmak konusunda güçlü bir mesaj veriyor.
 • Aradığınız ister bir aşk hikayesi, ister bir polisiye gerilim filmi olsun, bu diziler sizi derinden etkileyecek. Türk dramalarının türleri çeşitlidir, ancak içerik ve format şaşırtıcı derecede etkileyicidir. Bu serilerin içeriği ve formatı o kadar çeşitlidir ki, onları tek bir tür altında sınıflandırmak zordur.
 • Çoğu aşk hikayeleri içeriyor, ancak bazıları aile ve arkadaşlık ilişkilerine odaklanıyor.
 • Türk televizyon programlarının neden bu kadar popüler olduğunu anlamak kolay. İşte burada yapımların kalitesi devreye giriyor. Nihayetinde, Türk televizyon programlarının bu kadar popüler olmasının nedeni budur.
 • Diğer nedenlerin yanı sıra gerçekçi ve küresel bir izleyici kitlesine çekici geliyorlar. Bunun büyük bir kısmı, Türk izleyicilerin genç ve etkilenebilir olma eğiliminde olmasıdır. Ayrıca, Türk oyuncular yabancı izleyiciler tarafından tanınır ve genellikle hem çekici hem de ilişkilendirilebilir bir şekilde tasvir edilir.
 • Türk dizilerindeki karakterler genellikle güçlü ilişkilere sahiptir ve karakterler iyi tanımlanmış ve inandırıcıdır.
 • Türk televizyon sektörü, ürünlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Türk televizyon sektörü bunun güzel bir örneğidir.
 • Türk dizileri çılgınca popüler olmasının yanı sıra farklı izleyicilere de hitap ediyor. Örneğin, dram olan Ayrılık filmi İsrail askerlerinin işgali altındaki Filistinlilerin hayatlarını anlatıyor. Türk halkına büyüleyici bir bakış acısına sahip olması da başarısı konusunda önemli bir özelliktir. Yani sadece göze hitap eden güzel oyuncular ve görseller sayesinde olmuş değildir..."
"Aynı nedenle Türk televizyonu da inanılmaz popüler. Sadece İngilizce konuşulan ülkelerdeki Türk dizileri Amerika Birleşik Devletleri'nde bir hit değil, aynı zamanda Türk izleyiciler de Türk dizilerinden hoşlanıyor. Bu diziler genellikle İngilizce konuşan benzerlerinden daha gerçekçidir ve kültür ve gelenekle ilgilenen turistler için iyi bir seçimdir. Bu TV şovları çoğunlukla yabancılar için yapılır, ancak içeriğin kalitesi onları milyonlarca izleyici için popüler hale getirir. Bu kadar popüler olmalarının ana nedenlerinden biri, nispeten yeni olmalarıdır. Ancak, birkaç istisna vardır. Pek çok başarılı Türk dizisi olmasına rağmen, ilki sadece 39 bölümden oluşuyor ve Eylül ayında ikinci sezonunun gelmesi planlanıyor. İlk sezon 39 bölümden oluşuyor ve iki saat sürüyor, bu da çoğu izleyicinin sorunsuz izlemesi için yeterli. Dizinin kalitesi de türe bağlı ve uluslararası çekiciliği olan çok iyi Türk dizileri var." "Türk dizilerinin popüler olmasının temel nedenlerinden biri, sadece Türkiye'de popüler olmaları değil. Türk televizyon pazarı dünyadaki çoğu ülkede rekabetçi ve Türk dizileri küresel bir varlığa sahip. Türkiye pazarına bir avuç firma hakimdir, ancak bu gösterilerin kalitesi yüksektir. Türk televizyon sektörü son derece organize ve düzenli bir sektördür ve büyümeye devam edecektir. Bu nedenle Türk dizilerinin popülerliğini sürdürmesini sağlayacak bir stratejinin geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır."Günün Dizileri yazımızda Televizyonculuk sektörü ile ilgili bir çok konuya değinerek sizlerden gelen sorulara cevap verdik. Bu sorular: Günün dizileri nelerdir? Bu akşamki diziler nelerdir? , Salı günü hangi diziler var?, Bugün FOX Tv'de ne var?, Pazar günü hangi diziler var?, Tv8 bugün ne var?, Bugünkü Diziler ve saatleri, YAYIN AKIŞI tüm kanallar Bugün, Tv de bugün hangi diziler var?, Çarşamba günü hangi diziler var, Perşembe günü hangi diziler var, ATV yayın akışı, Bugünkü televizyon Programları, Hangi Kanalda Yabancı Dizi var?, Bugün Hangi Kanalda Türk dizisi var? sorularıdır. yine aklınıza gelen cevaplarını merak ettiğiniz soruları bizim sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek sorabilirsiniz. En güncel bilgiye en doğru ve hızlı ulaşabileceğiniz tek adrestesiniz. Size daha pratik fayda sağlamamız için web sitemizi sık kullanılanlarınıza ekleminizi ve bildirimleri açmanızı öneririz.