Günün Programları - 04.12.2023

Tv8

Tv8

Masterchef Türkiye All Star
17:15
20:00
Masterchef Türkiye All Star
TRT 1

TRT 1

3'te 3
00:15
01:30
3'te 3
Lingo
18:00
19:00
Lingo
360

360

Ben Bilirim
02:45
03:45
Ben Bilirim

Bugün TV’deki Sporlar

Konu spor olduğunda her hafta farklı maçlar,farklı spor dalları ve spor analiz programlarıyla karşılaşmak mümkündür. Ancaken kaliteli, en güzel programlar hangileridir. Bu hafta oynanacak maçlarhangileridir. Hangi kanallarda haftanın maçları oynanmaktadır. Bu yazımızda bugünTv’deki spor programları nelerdir, bu hafta hangi maçlar oynanacak gibisorularınıza cevap vereceğiz.

TV’deki Spor Programları

Bu hafta oynanan maçların ve geçen haftagerçekleşen maçtaki sonuçları merak edenler kesinlikle sabah saatlerindeyayınlanan maç özetlerini takip etmelidir. Hangi maç özetleri konusundakararsızsanız, TRT Spor’daki Süper Lig Golleri ve TFF 1.Lig maç özetleriniizleyebilirsiniz. Bu maçlarda ülkemizdeki lig maçları hakkında kaçırdığınız maçanlarını ve golleri görebilirsiniz. Spor dünyasında yaşanan gelişmeleri takipetmek için BeIN SPORTS’daki bein Manşet programını, TRT Spor’daki Spor Manşetprogramını ya da A Spor’daki Spor Ajansı izleyebilirsiniz.

Maç günleri sonrası futbol severler genellikleuzman sporcuların yorumlarını ve maçın değerlendirilmesini merak ederler. Busebeple çeşitli kanallarda maç sonrası spor programları izlerler. Maçanalizleri için Sports TV’deki Spor 360 programı izlenebilir. BeIN CONNECT’deyer alan Süper lig haftası programı ile ligin durumunu öğrenmeniz mümkündür.TRT Spor’daki Futbol Aklı programını izleyerek futbol konusunda yaşananolayları ve maç pozisyonlarını izlemeniz mümkündür.

TV’deki Maçlar

Televizyon’daki spor müsabakalarını ve maçlarıkaçırmak istemeyenler kesinlikle BeIN SPORTS kanallarını aktifleştirmelidir.Her hafta sonu oynanan Süper Lig ve TFF 1. Lig maçları canlı olarak naklen BeINSPORTS 1 ve BeIN SPORTS 2 kanallarında yayınlanmaktadır. Eğer TV’de basketbolmaçları izlemek ve THY Euroleague Şampiyonasını kaçırmak istemiyorsanız BeINSPORTS 3 kanalını takipte kalın. Gün boyu gerçekleşen THY Euroleague maçlarınıntekrarları ve canlı yayınları bu kanalda yayınlanmaktadır. Eğer Ekstremsporlarla ilgiliyseniz, Motokros, bisikletçilik, kayak vb. spor dallarınıizlemekten keyif alıyorsanız Euro Sports 1 ve Euro Sports 2 kanallarını takiptekalın. Her gün gerçekleşen maraton yarışları, Dünya kayak turnuvası, AvrupaBisiklet yarışı Şampiyonasını bu hafta bu kanallarda izleyebilirsiniz. Güreş veboks gibi dövüş sporlarıyla ilgiliyseniz Sports TV gece yayınlarını kaçırmayın…