Günün Filmleri - 04.12.2023

Tv8

Tv8

Son Karar
01:30
02:15
Son Karar
Tuzak
04:30
07:00
Tuzak
Affedilmeyen
10:00
12:30
Affedilmeyen
Star TV

Star TV

Oliver Twist: Modern Zamanlar
06:00
08:15
Oliver Twist: Modern Zamanlar
Show TV

Show TV

Atla Gel Şaban
20:00
21:45
Atla Gel Şaban
Köyden İndim Şehire
21:45
23:45
Köyden İndim Şehire
ATV

ATV

Altın Kafes
20:00
22:45
Altın Kafes
Beyaz Tv

Beyaz Tv

En Uzun Gece
01:15
03:15
En Uzun Gece
Aile Babası
06:15
07:45
Aile Babası
İkiz Ejderler
19:30
21:15
İkiz Ejderler
Son Tanık
21:15
23:30
Son Tanık
24 Tv

24 Tv

Kırmızı Halı
12:15
13:00
Kırmızı Halı
Kanal 7

Kanal 7

İkimizin Yerine
01:30
06:30
İkimizin Yerine
360

360

Dert Bende
00:15
02:00
Dert Bende
Taksi Şoförü
08:00
10:00
Taksi Şoförü
Yatık Emine
10:00
12:00
Yatık Emine
Kalbimdeki Acı
15:00
17:00
Kalbimdeki Acı
Sinema Tv

Sinema Tv

Sonsuz Aşk
03:00
04:45
Sonsuz Aşk
Yaşamak
08:30
10:30
Yaşamak
Yok Olmadan Önce
14:15
16:45
Yok Olmadan Önce
Burning
16:45
19:15
Burning
Umut Kuşu
21:30
23:15
Umut Kuşu

Günün Filmleri

Günün filmleri nedir? Sorusu, bazen gün içinde en çok kafamızda olan sorular arsındadır. Çünkü hayatın karmaşasında ve iş hayatımızda, günün olumsuz etkilerini üzerimizden atmak için, evimize gidip televizyon karşısına geçmek isteriz.
 • Bir çok haber programını izlemek yerine, kendimize uyan bir film yakalama ümidinde oluruz.
 • Çok sayıda kanal arasında bunun zor olacağını düşünmemizde normaldir.
 • Şöyle düşünelim evimize geldik. Koltuğumuza oturduk ve arkamıza yaslandık.
 • Televizyonumuzu açtık ve elimizdeki televizyon kumandasından teker teker bütün kanalları ziyaret ediyoruz.
 • Her kanalın listesine sırayla bakıyoruz. Bir kanalınkine girdik ve diğer kanalın listesine gireyim derken, aklımızda tuttuğumuz filmin ismini unutuverdik.
 • Hangi kanaldaydı derken günün yorgunluğu ile beraber her şey birbirine karıştı.
 • Bu süreç keşke daha keyifli olsaydı diye düşünüyorsanız. Size çok pratik bir önerimiz var.
 • İnternet sitemiz üzerinden günün filmleri kategorisini tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Bütün filmler kısa açıklamaları ile tek bir yerden görebileceğiniz bir ekran karşınızda olacaktır.
 • Bir tıklama ile, daha evinize gelmeden, kafanızda günün filmleri nelerdir sorusuna cevap bulmuş oldunuz.
 • Hatta izleyebileceğiniz filmi seçtiniz bile...
İşte her şey bu kadar kolay. Böyle bir konu ile ilgili de boşunda strese girmenize de gerek kalmadı.

TV Yayın Akışı - Bugün Hangi Filmler Var

Tv filmleri bugün nedir? Diye düşünüyorsanız. Hemen size cevap verelim. Klasik her kanalda teker teker dolaşma yöntemlerini bırakın! Telefonunuz vasıtasıyla; ister iş yerinizde ister yolda ister evinizde, internet sitemiz üzerimizden, hızlıca bugün izleyeceğiniz filmi bulabilirsiniz. Günün filmleri arasında karar vermenizi kolaylaştırmanız için her filmin altına açıklamalar bulunmakta. Filmler arasında kıyaslama yapmanızı kolaylaştırmanız için tek kategori altında size listeler sunduk. Bunun dışında televizyon ile ilgili bir çok içeriye bir yerden ulaşmanız konusunda da size kolaylık sağlamış olduk. Televizyon kanalları ile ilgili farklı listeler oluşturduk ki izlemek istediğiniz ne olursa olsun kolayca karşılaştırma yapıp kararınızı doğru ve hızlı verebilin. Bunun dışında size önerilerde de bulunmuş oluyoruz. Aklınızda hiç bir seçenek olmasa bile sayfamızı ziyaret etmeniz sonucunda en doğru seçimi yapacağınıza inanıyoruz.
Günün filmleri yayın akışı hakkında hızlıca ulaşılabilir yapıda listeler sunduk. Yukarıdaki sayfamızdan linklerine ulaşabilirsiniz. Türkiye'de yüz almıştan fazla televizyon kanalı var olduğu için yayın akışları konusu bazen tam bir karmaşa haline gelebilir. Haber programlarından dizilere; yarışmalardan dizilere; Türk ve yabancı filmlere kadar, birçok program arasında bir tercih ortaya koymak hemen hemen her zaman karşımıza çıkan bir sorundur. Günün filmleri yayın akışı  sayfamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Çok keyifli bir süreç seçim süreci geçirerek, akşam izleyeceğiniz filme karar verebilirsiniz. Güzel görseller ve yazılar eşliğinde film ile ilgili içeriğimize ulaşın diğer filmleri de unutmadan yan yana karşılaştırma yapın. İşte her şey bu kadar kolay!
Bugün hangi filmler var ve bu konuda listeler mevcut mu diye sorular kafanızda varsa, size bu konu ile ilgili bilgiler sunmak isteriz.
 • Türkiye'de özel televizyon sayısının artması sonucunda rekabeti yükseltmiş ve birçok kanalar asında sürekli seçim yapmak zor bir süreç haline gelmiştir.
 • Bir kanalda haber varken diğer bir kanalda seveceğimiz bir film olabilir. Takip ettiğimiz bir diziyi izlemeyip eğlenceli bir yarışma programı o akşamki tercihimiz olabilir.
 • Bunlar dışında aynı anda birden çok iyi film aynı saatler arasında olabilir.
 • Karar verme süreci bu kadar çok iyi seçenek arasında uzayabilir.
 • Bu bir stres kaynağı haline de gelebilir. Düşünsenize bir kanala girdiniz kumandanın başka bir düğmesinde başka bir kanala bastınız her şeyi aklınızda tutmanız gerekli...
 • Bu noktada size pratik bir çözüm sumaktayız. Günün filmleri sayfamızı incelediğiniz zaman göreceksiniz ki; filmlerin listesi karşılaştırmalı bir şekilde kaşınızda.
 • Karar vermek için bir kaç tıklama yapmanız yeterli olacaktır. Bir sayfa içinde ihtiyacınız olan her bilgi mevcuttur.
Günün filmleri TV izlerken aklımızın bir köşesinde yer bulan bir konudur. Çok sayıda olan ulusal televizyon kanalları arasında birini seçmek bizim zamanımızı alacak bir olaydır. Televizyonda her geçen gün daha da izlenme oranlarına sahip programlar yayınlanmaktadır. Rating savaşları her geçen gün sabahtan akşama televizyon kanalları arasında yaşanmaktadır. Bu kargaşa içinde bir haber kanalını izlerken aklımızın başka bir yerinde "acaba hangi filmi izlesem" diye bir düşünce oluşabilir. Hadi bir öneride bulunmamıza izin verin. sayfamızdaki faklı film kategorilerini incelmenizi öneririz. Kısa zamanda küçük bir karşılaştırma yaparak en uygun kararı vereceksiniz.

Sinema TV Filmleri - Güncel Liste

Sinema tv filmleri listesi nerden bulabilirim sorusunun cevabı bu yazımdadır. Dünyada güncel olan bir sinema filmi çok kısa bir zamanda Türkiye televizyon ekranlarında yer bulmaktadır. Bir çok yabancı ve Türk sinema filmleri seçenekleri ile televizyon seyircisi akşamları baş başa kalmaktadır. Büyük telif ücretleri ödenerek Türkiye'ye getirilmiş bir prodüksiyon başka bir kanaldaki aynı saate yayınlanan film ile rating rekabeti halinde. Bunun sebebi ise televizyon kanallarının, reklam gelirlerini yükseltme çabası. Bu rekabet kaliteyi yükselmesi açısından kullanıcılar için iyi olmuştur. Bunun yanında bir karmaşa da ortaya çıkarmıştır. Çünkü çok fazla kaliteli seçenek arasında hangisi izlenmelidir? İşte size bu sorunuza tam da cevap olacak pratik bir çözüm sunmak isteriz. Mobil uyumlu internet sitemiz üzerinden günün filmleri sayfamızdaki listemize giriş yapmanız. Gün içindeki bütün filmler bir arada karşınızda olacaktır. Artık hızlı bir şekilde seçim yapabiliriniz. Seçim yaparken aslında diğer seçenekleri doğru değerlendirmek gerekir. Bu da televizyon başında nispeten zordur. Çünkü kumanda ile kanalar arasında gezinti yapmanız gereklidir. Karşılaştırma işini kolaylaştırmak için bir yerden bütün filmlerin içeriğine ulaşmanız gerekli olduğunu gördük. Sinema tv filmleri listesi fikri bu sayede çıktı. Sayfamızı takipte kalın ve bildirimlerimizi açık tutun çükü içeriklerimiz sürekli uzman editörlerimiz tarafından güncellenmektedir.

Dün akşam Hangi Filmler vardı?

Dün akşam hangi filmler vardı sorusu eve dönerken aklımızda olan sorulardan biridir. Kaçırdığımız filmlerin neler olduğunu öğrenmemiz ileride film izlemek için plan yapmamızı kolaylaştıracaktır.  Kaçırdığımız bir filmin tekrarını olacağını da düşünürüz. İşte bu noktada günün filmleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Size büyük kolaylık sağlayacak olan sayfamızda kaçırdığınız bir filmi bulabilirisiniz. Ardından film tekrarı ne zaman olduğunu aynı sayfadan da bulmanız mümkündür.  Bir çok kanalın yayın akışlarına göz atmanızı sağlayan sistemimizle artık seçim yapmanız çok kolay. Bizim kalitemizi sağlayan en önemli özelliğimiz de internet sitemizin sürekli güncel olmasıdır. Bu sebepten bizi takip etmenizi öneririz. Sosyal medya hesaplarımız ile etkileşimde olmanızda size maksimum faydayı sağlayacağımızı düşünmekteyiz.

Bu akşamki filmler

Bu akşamki filmler,  gün içinde araştırma yapmamız gereken bir konu olabilir. Araştırma yaparken en büyük dar boğaz da Türkiye'deki tv kanallarının sayısıdır. Hem televizyon kanallarındaki artış hem de insanları televizyona bağlayan programların çok oluşu bizim için seçim yapma zorlukları çıkarmıştır.
 • Kaliteli en çok izlenen programlar ise "prime time" denilen genelde akşam saatleridir.
 • Bu zaman zarfında çok kişi televizyon karşısında olduğu için reklam verenler de bu saatlerde yüksek paralar ödemeye hazırdır.
 • Hal böyleyken bir televizyon kanalının en çok istediği şey "prime time" da mümkün olduğunda en çok izlenecek içiriği yayınlamaktır.
 • Bir film izlemeye karar verdiğinizde muhakkak ki başka bir kanalda bu seçimize alternatif olacak başka bir seçenek olacağıdır.
 • Bu seçiminizi yapmak için kumanda ile bir kanalı açıp varsa içindeki listeyi bulmanız.
 • Ardından diğer kanalda aynı işlemi yapmanız gereklidir diye düşünüyorsanız yanılmış olursunuz.
 • Günümüzde hızlı olmanın önemi büyük çünkü hayatın doğal akış hızı artık eskisi gibi değil.
 • Yapacağımız şeyler çok ve kendimize zaman ayırma isteğimiz de artık fazla.
 • Bu sebeplerden dolayı artık günün filmleri arasında seçim yaparken zaman kaybetmemeniz için bize sizin yanınızdayız. Hemen internet sitemize, ister mobil cihazlardan ister bilgisayarınızdan girip, bir kaç noktaya tıklama yaparak günün filmleri hakkında bilgi alabilirisiniz.