Günün Programları - 17.06.2024

Tv8

Tv8

Survivor Ekstra
00:15
01:15
Survivor Ekstra
Gazete Magazin
00:45
03:30
Gazete Magazin
Türkiye’nin Doktorları
08:00
09:00
Türkiye’nin Doktorları
Kanal D

Kanal D

5N 1K
03:30
04:45
5N 1K
Neler Oluyor Hayatta
09:00
11:00
Neler Oluyor Hayatta
Kanal D Ana Haber
19:00
22:00
Kanal D Ana Haber
Çok Akustik
22:30
01:15
Çok Akustik
Star TV

Star TV

Türk Müziği
04:00
05:00
Türk Müziği
Sabahın Sultanı Seda Sayan
09:45
13:30
Sabahın Sultanı Seda Sayan
Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
13:30
16:15
Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
Star Haber
18:15
19:00
Star Haber
Çok Güzel Hareketler 2
19:00
00:30
Çok Güzel Hareketler 2
Show TV

Show TV

Bu Sabah
08:00
10:00
Bu Sabah
Aslı Hünel ile Gelin Evi
12:15
15:00
Aslı Hünel ile Gelin Evi
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
15:00
18:45
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
Show Ana Haber
18:45
21:00
Show Ana Haber
Güldür Güldür Show
20:00
23:45
Güldür Güldür Show
FOX

FOX

İlk Bakış
07:45
08:00
İlk Bakış
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
08:00
10:30
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
Çalar Saat
08:30
10:00
Çalar Saat
Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
19:00
22:00
Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
NOW Ana Haber
19:00
20:00
NOW Ana Haber
TRT 1

TRT 1

Alişan ile Hayata Gülümse
05:30
07:00
Alişan ile Hayata Gülümse
Kara Tahta
07:00
10:30
Kara Tahta
Romanya - Ukrayna
16:00
18:00
Romanya - Ukrayna
Ana Haber
18:00
18:55
Ana Haber
İddiaların Aksine
18:55
19:00
İddiaların Aksine
Belçika - Slovakya
19:00
21:00
Belçika - Slovakya
Kupa Saati
21:00
22:00
Kupa Saati
Avusturya - Fransa
22:00
00:15
Avusturya - Fransa
ATV

ATV

Kahvaltı Haberleri
08:00
10:00
Kahvaltı Haberleri
Müge Anlı ile Tatlı Sert
10:00
13:00
Müge Anlı ile Tatlı Sert
Gün Ortası
13:00
14:00
Gün Ortası
Mutfak Bahane
14:00
16:00
Mutfak Bahane
Esra Erol'da
16:00
19:00
Esra Erol'da
ATV Ana Haber
19:00
22:00
ATV Ana Haber
NTV

NTV

Haber Bülteni
00:00
00:30
Haber Bülteni
0--100
00:30
00:55
0--100
Hava Durumu
00:55
01:00
Hava Durumu
Söz ve Müzik
01:15
01:55
Söz ve Müzik
Bir Yolculuk Hikayesi
02:15
02:55
Bir Yolculuk Hikayesi
Ceyda Düvenci ile Bambaşka Sohbetler
03:15
03:55
Ceyda Düvenci ile Bambaşka Sohbetler
Seda Öğretir İle Zincirleme Reaksiyon
04:30
04:55
Seda Öğretir İle Zincirleme Reaksiyon
Gel Zaman Git Zaman
05:15
05:55
Gel Zaman Git Zaman
Paranın Nabzı
06:10
06:15
Paranın Nabzı
Piyasalar
07:25
07:30
Piyasalar
Gece Gündüz
07:30
07:50
Gece Gündüz
Laf Aramızda
07:50
07:55
Laf Aramızda
Özgür Bolat İle Anne Baba Okulu
08:15
08:55
Özgür Bolat İle Anne Baba Okulu
Sıradışı Gerçekler
09:50
09:55
Sıradışı Gerçekler
Tekno Hayat
10:15
10:50
Tekno Hayat
Uzman Bakışı
10:50
10:55
Uzman Bakışı
Yeşil Ekran
11:15
11:40
Yeşil Ekran
Spor
11:40
11:50
Spor
Hayat Bir Sanat
11:50
11:55
Hayat Bir Sanat
Bir Zamanlar
13:40
13:55
Bir Zamanlar
Halkın Sanatı
14:15
14:55
Halkın Sanatı
Ahmet Mümtaz Taylan ile Empati
16:15
16:50
Ahmet Mümtaz Taylan ile Empati
Ayrıcalıklı Rotalar
18:15
18:45
Ayrıcalıklı Rotalar
Ana Haber
20:00
20:50
Ana Haber
Mete Çubukçu ile Pasaport
21:00
21:55
Mete Çubukçu ile Pasaport
Osman Müftüoğlu İle Yeni Hayat
22:00
22:55
Osman Müftüoğlu İle Yeni Hayat
Ntv Belgesel Kuşağı Gökyüzünden Japonya
23:15
23:50
Ntv Belgesel Kuşağı Gökyüzünden Japonya
CNN Türk

CNN Türk

Gece Haberleri
01:00
02:15
Gece Haberleri
CNN TÜRK Masası
02:15
06:00
CNN TÜRK Masası
Haber
06:00
07:00
Haber
Güne Merhaba Hafta Sonu
07:00
09:00
Güne Merhaba Hafta Sonu
5N1K
17:15
18:00
5N1K
Ana Haber
18:00
20:45
Ana Haber
Ne Oluyor?
20:45
01:00
Ne Oluyor?
Habertürk

Habertürk

Haber Bülteni
01:00
01:15
Haber Bülteni
Gerçek Fikri Ne?
01:15
05:00
Gerçek Fikri Ne?
Hazer Amani ile Lezzete Yolculuk
06:15
07:00
Hazer Amani ile Lezzete Yolculuk
Burası Hafta Sonu
09:00
12:00
Burası Hafta Sonu
Bayram Sabahı
09:00
12:00
Bayram Sabahı
Airport
12:15
13:00
Airport
Spor Bülteni
13:45
14:00
Spor Bülteni
Ototekno
14:15
15:00
Ototekno
Bir Dünya Lezzet
16:15
17:00
Bir Dünya Lezzet
Ayşegül Çoruhlu ile İyi Yaşam
17:15
18:00
Ayşegül Çoruhlu ile İyi Yaşam
Ana Haber
18:00
20:00
Ana Haber
Nagehan Alçı ile Nasıl Oldu?
18:15
19:00
Nagehan Alçı ile Nasıl Oldu?
Habertürk Gündem
20:45
01:00
Habertürk Gündem
Beyaz Tv

Beyaz Tv

Güncel Piyasa
01:15
03:15
Güncel Piyasa
Belma Belen'le Geziyoruz
05:30
06:15
Belma Belen'le Geziyoruz
Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem
08:00
10:00
Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem
Söylemezsem Olmaz
08:00
10:00
Söylemezsem Olmaz
Beyaz'da Sağlık
10:00
10:45
Beyaz'da Sağlık
Sürmanşet
10:45
12:00
Sürmanşet
Akılda Kalsın
12:00
13:00
Akılda Kalsın
Marka Şehirler
13:00
14:00
Marka Şehirler
Beyaz Enerji
14:00
14:55
Beyaz Enerji
Patinin Hikayesi
14:55
15:45
Patinin Hikayesi
Beyaz Ana Haber
18:30
19:30
Beyaz Ana Haber
Süper Polis 4
19:30
20:45
Süper Polis 4
Bloomberg Ht

Bloomberg Ht

Ece Saruhan'la Oyuna Devam
00:30
02:25
Ece Saruhan'la Oyuna Devam
Akustikhane
01:20
02:10
Akustikhane
Geleceğin Dünyası
02:10
02:35
Geleceğin Dünyası
Eğitim Merkezi
02:25
03:40
Eğitim Merkezi
Yeni Nesil İşler
02:35
03:00
Yeni Nesil İşler
Güneşin Rotası
02:35
03:00
Güneşin Rotası
Onsuz Hayat Olmaz
03:00
03:25
Onsuz Hayat Olmaz
Tarım Analiz
03:25
03:50
Tarım Analiz
Finansal Teknoloji
03:50
04:15
Finansal Teknoloji
Gündem Teknoloji
04:15
04:40
Gündem Teknoloji
Üst Düzey
04:15
04:30
Üst Düzey
Aslı Şafak'la İşin Aslı
06:05
07:00
Aslı Şafak'la İşin Aslı
The David Rubenstein Show
07:00
07:20
The David Rubenstein Show
Pandoranın Merakı
09:05
10:30
Pandoranın Merakı
Boat Show
10:30
11:00
Boat Show
Clean İt Fix İt
11:00
13:00
Clean İt Fix İt
Rachel Khoo's Chocolat
11:00
11:50
Rachel Khoo's Chocolat
Donal's Family Kitchen
11:50
12:20
Donal's Family Kitchen
Greatest Escapes The Country
12:20
13:00
Greatest Escapes The Country
Grand Designs
13:00
14:00
Grand Designs
Grand Designs House Of The Year
13:00
13:20
Grand Designs House Of The Year
Great British Railway Journeys
14:50
16:55
Great British Railway Journeys
HT Kulüp
21:00
00:55
HT Kulüp
Ali ile Aramızda
22:00
23:25
Ali ile Aramızda
A Haber

A Haber

Gece Ajansı
00:00
02:00
Gece Ajansı
A Haber Gece
02:00
03:30
A Haber Gece
Satır Arası
03:30
05:00
Satır Arası
Ajans Yeni Gün
05:00
06:00
Ajans Yeni Gün
Ajans Hafta Sonu
06:00
07:00
Ajans Hafta Sonu
Akşam Ajansı
17:00
18:00
Akşam Ajansı
Hava Durumu
20:50
21:00
Hava Durumu
Canan Barlas ile Gündem
21:00
00:00
Canan Barlas ile Gündem
24 Tv

24 Tv

24 Hafta Sonu
01:00
03:00
24 Hafta Sonu
Doğrusu Ne?
03:00
07:00
Doğrusu Ne?
An ve Zaman
07:00
09:00
An ve Zaman
8. Etap
09:00
10:00
8. Etap
Haber
12:00
12:15
Haber
Hafta Sonu Gün Ortası
13:00
14:00
Hafta Sonu Gün Ortası
Tarihin İzleri
17:15
18:00
Tarihin İzleri
Hafta Sonu Akşam Haberleri
18:00
20:00
Hafta Sonu Akşam Haberleri
24 Portre
20:00
21:00
24 Portre
Bayramda Buluşalım
21:00
21:15
Bayramda Buluşalım
Küresel Oyun
21:15
23:00
Küresel Oyun
Arafta Sorular
23:15
01:00
Arafta Sorular
Kanal 7

Kanal 7

Tekrar Programlar
02:30
06:30
Tekrar Programlar
Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
06:30
08:15
Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
Merhaba Hayat
08:15
09:50
Merhaba Hayat
Muhabbet Kapısı
09:50
11:30
Muhabbet Kapısı
Başkent Kulisi
11:30
12:40
Başkent Kulisi
Şoray Uzun Yolda
12:40
15:00
Şoray Uzun Yolda
TV Filmi
14:45
16:45
TV Filmi
Dünyayı Geziyorum
15:00
16:45
Dünyayı Geziyorum
Gezelim
16:45
18:00
Gezelim
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
18:00
19:00
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
Gelin
19:00
21:00
Gelin
Bahar Kapıda
21:00
21:30
Bahar Kapıda
360

360

Yalancı
01:15
03:00
Yalancı
Ataman ile Devr-i Alem
03:00
04:00
Ataman ile Devr-i Alem
Şeflerin Mutfağı
04:00
05:00
Şeflerin Mutfağı
Teve2

Teve2

Çok Gezenti
00:30
01:45
Çok Gezenti
Müzik
05:30
07:00
Müzik
National Geographic

National Geographic

Artiktik Tedavi
00:00
00:50
Artiktik Tedavi
Roma'nın Kayıp Hazineleri
00:50
01:40
Roma'nın Kayıp Hazineleri
Uçak Kazası Raporu
03:10
03:55
Uçak Kazası Raporu
Hitler'in Son Direnişi
03:55
04:40
Hitler'in Son Direnişi
Ahmak Bilimi
06:00
06:25
Ahmak Bilimi
Sıfırın Altında Yaşam: Yeni Nesil
06:50
07:35
Sıfırın Altında Yaşam: Yeni Nesil
Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde
07:35
08:20
Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde
Korkusuz Balıkçılar: Outer Banks Mücadelesi
09:05
09:50
Korkusuz Balıkçılar: Outer Banks Mücadelesi
Gökyüzünden Avrupa
10:40
11:35
Gökyüzünden Avrupa
Titanik: James Cameron'la 25 Yıl Sonra
15:15
16:10
Titanik: James Cameron'la 25 Yıl Sonra
Sıra Dışı Bir Kaya
16:10
17:05
Sıra Dışı Bir Kaya
Joseph Fiennes ile Vahşi Doğaya Dönüş
21:00
22:00
Joseph Fiennes ile Vahşi Doğaya Dönüş
Hazen Audel ile And Dağları'nı Aşmak 
22:00
23:00
Hazen Audel ile And Dağları'nı Aşmak 
Sinema Tv

Sinema Tv

Taksi Tahran
16:00
17:30
Taksi Tahran
Yıldızlar Asla Ölmez
17:30
19:30
Yıldızlar Asla Ölmez
Dmax

Dmax

Bir Soygunun İçinde
00:55
01:55
Bir Soygunun İçinde
Son Sürat Kaçış
01:55
02:40
Son Sürat Kaçış
Ed Stafford ile Ölüme Terk Edilmek
02:40
03:25
Ed Stafford ile Ölüme Terk Edilmek
Hurda Avcıları: Klasik Arabalar
03:25
04:10
Hurda Avcıları: Klasik Arabalar
Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar
04:10
04:54
Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar
Nasıl Yapılır?
05:38
06:00
Nasıl Yapılır?
Nasıl Yapılmış?
06:00
06:30
Nasıl Yapılmış?
Tamirat Tadilat
07:00
08:00
Tamirat Tadilat
Hurda Avcıları
10:00
11:00
Hurda Avcıları
İkinci El Kralları
11:00
11:27
İkinci El Kralları
Amerikan Hurda Avcıları
11:55
12:50
Amerikan Hurda Avcıları
Modern Rehinciler
12:50
13:45
Modern Rehinciler
Mangal Kapışması
13:45
14:12
Mangal Kapışması
Gizli Suları Keşfet
14:40
15:35
Gizli Suları Keşfet
Kırsalda Yaşamak Zor
15:35
17:35
Kırsalda Yaşamak Zor
Muhteşem Karavanlar
18:35
19:05
Muhteşem Karavanlar
Son Şans Tamirhanesi
20:00
21:00
Son Şans Tamirhanesi
Amerikan Tamirhanesi
21:00
22:00
Amerikan Tamirhanesi
Ed Stafford: Yaban Macerası
22:00
23:00
Ed Stafford: Yaban Macerası
Eurosport 1

Eurosport 1

Le Mans 24 Saat
04:00
18:00
Le Mans 24 Saat
Dünya Superbike Şampiyonası
18:00
19:00
Dünya Superbike Şampiyonası
Bisiklet: Slovenya Turu
21:00
22:00
Bisiklet: Slovenya Turu
Bisiklet: Belçika Turu
22:00
23:00
Bisiklet: Belçika Turu
Eurosport 2 Int

Eurosport 2 Int

Bisiklet
01:00
02:30
Bisiklet
Motokros
04:00
05:00
Motokros
Dağ Bisikleti
08:00
09:00
Dağ Bisikleti
Trt 3 - Spor

Trt 3 - Spor

Kupa Saati
00:00
02:00
Kupa Saati
Polonya - Hollanda
02:00
03:45
Polonya - Hollanda
Sırbistan - İngiltere
03:45
05:30
Sırbistan - İngiltere
Euro 2024 Grup Maçları Özetler
05:30
06:58
Euro 2024 Grup Maçları Özetler
İstiklal Marşı
06:58
07:00
İstiklal Marşı
İlk Baskı
07:00
08:55
İlk Baskı
Spor Takvimi
08:55
09:00
Spor Takvimi
İşitme Engelliler Spor Bülteni
09:00
09:15
İşitme Engelliler Spor Bülteni
Uefa Euro 2024 Futbol Grup Karşılaşması Özetler
09:15
10:00
Uefa Euro 2024 Futbol Grup Karşılaşması Özetler
Spor Bülteni
10:00
11:00
Spor Bülteni
Spor Manşet
11:00
12:30
Spor Manşet
Gün Ortası
12:30
13:30
Gün Ortası
Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Maçlar
13:30
14:00
Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Maçlar
Gündem Futbol
14:00
16:00
Gündem Futbol
Avrupa Şampiyonası Finaller
17:00
18:00
Avrupa Şampiyonası Finaller
Kupa Günlüğü
18:00
19:00
Kupa Günlüğü
Spor Akşamı
19:00
20:00
Spor Akşamı
Euro 2024 Elemeleri Grup Maçları Özetler
20:00
20:30
Euro 2024 Elemeleri Grup Maçları Özetler
A Milli Takım Avrupa Şampiyonası Elemeleri
20:30
21:00
A Milli Takım Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Avrupa Şampiyonası Özel
21:00
22:00
Avrupa Şampiyonası Özel
Spor Artı
22:00
23:00
Spor Artı
Bein Sports 1

Bein Sports 1

Maç Saati
00:00
04:00
Maç Saati
Süper Lig Haftanın Golleri
09:45
11:00
Süper Lig Haftanın Golleri
Bein Manşet
11:00
15:00
Bein Manşet
Bein Sports 3

Bein Sports 3

Maç Saati
00:00
01:45
Maç Saati
THY Euroleague Maç Özetleri
12:00
13:00
THY Euroleague Maç Özetleri
BCL Maç Özetleri
13:00
15:30
BCL Maç Özetleri
THY Euroleague Transfer Dosyası
15:30
19:00
THY Euroleague Transfer Dosyası
Manchester City - Brighton
20:00
00:00
Manchester City - Brighton
Sports Tv

Sports Tv

FUTBOL CENTER EURO 2024 ÖZEL
00:00
01:00
FUTBOL CENTER EURO 2024 ÖZEL
Son Periyot
00:00
06:00
Son Periyot
Tekrarlar
01:00
06:00
Tekrarlar
World Challenge Artistik Cimnastik
06:00
08:00
World Challenge Artistik Cimnastik
WORLD CHALLENGE CUP CİMNASTİK 2.SEANS
06:00
08:00
WORLD CHALLENGE CUP CİMNASTİK 2.SEANS
İTALYA KADINLAR VOLEYBOL LİGİ NOVARA-BERGAMO
06:00
08:00
İTALYA KADINLAR VOLEYBOL LİGİ NOVARA-BERGAMO
Cappadocia Ultra Trail
08:00
09:00
Cappadocia Ultra Trail
EuroFormula Portekiz
08:00
09:00
EuroFormula Portekiz
Euro Formula Portekiz
08:00
09:00
Euro Formula Portekiz
Dinamik Sabahlar
09:00
09:20
Dinamik Sabahlar
Pilates
09:20
09:45
Pilates
Yoga
09:45
10:45
Yoga
Fit Mutfak
11:15
11:30
Fit Mutfak
Auto Life
12:00
13:00
Auto Life
Sporsever
13:00
14:00
Sporsever
EUROFORMULA FRANSA 2.YARIŞ
14:00
15:00
EUROFORMULA FRANSA 2.YARIŞ
TEB BNP PARİBAS CİRSTEA KUDERMETOVA
14:00
16:00
TEB BNP PARİBAS CİRSTEA KUDERMETOVA
Euro Formula Fransa
14:00
15:00
Euro Formula Fransa
5. Set VNL Özel
15:00
15:30
5. Set VNL Özel
Reaction Sports
16:00
17:30
Reaction Sports
Magdeburg - Aalborg
16:00
18:00
Magdeburg - Aalborg
Sakarya MTB Cup
18:00
19:00
Sakarya MTB Cup
İTALYA BASKETBOL LİGİ BOLOGNA MİLANO
19:00
21:00
İTALYA BASKETBOL LİGİ BOLOGNA MİLANO
Barcelona - Kiel
19:00
21:00
Barcelona - Kiel
Bologna - Milano
19:00
21:00
Bologna - Milano
Boks Gecesi
21:00
00:00
Boks Gecesi
EUROFORMULA PORTEKİZ 2. YARIŞ
22:00
00:00
EUROFORMULA PORTEKİZ 2. YARIŞ

Bugünkü TV Programları

Televizyon’da yaşam ve hobi içerikli günlükprogramlarla sık sık karşılaşmak mümkündür. Genellikle bu programlar gündüzkuşağında görülmektedir. Uzun yıllardır sabah kuşağında program yapan Müge Anlıile Tatlı sert programı sabah programları arasında en yüksek reyting alandır.Ancak günümüzde farklı birçok Yaşam & Hobi programları ve yarışmalarıdüzenlenmektedir. Bugün TV’deki Yaşam & Hobi Programları neler,hangi kanallarda yarışmalar düzenlenmekte sizlere bu yazımızda bu programlardanbahsedeceğiz…

TV’deki Yaşam programları

Yaşam ve hobi programları denince akla ilkgelen sağlık konusunda doktorların konuk oldukları sağlıkla ilgili tavsiyelerverilen programlardır. Bu programlara örnek verilirse hafta içi her günyayınlanan bazı programlar genellikle sabahın erken saatlerindeyayınlanmaktadır. 360 TV’de yayınlanan Doktorum Yanımda ve TV 8’de yayınlanan8’de sağlık programları örnek verilebilir. bu programlar genelliklehastalıklara karşı doktorların tavsiyeler verilmektedir.

Tv’deki yaşam ve hobi programları denince akla Müge Anlı geldiğini söylemiştik. Son zamanlarda Müge Anlıgibi araştırmacı işlere değinen eski haber sunucusu Ece Üner’de Ece Üner ilesusma adlı programıyla ailelerin sorunlarını araştırmakta, çeşitli saklıgerçekleri ortaya çıkarmaktadır. Bunun dışında sabahları eğlenceli konularınele alındığı Çağla Şikelin sunduğu Çağla İle Yeni Bir Gün programı da sabahkuşağında en sık tercih edilen programlardan biridir.

TV’deki Hobi Programları

Bu kısma kadar genellikle televizyonda yeralan yaşam ve sağlık konusundaki programları ele aldık. Ele alınan en iyi hobiprogramları genellikle National Geo Wild ve D Max gibi kanallardayayınlanmaktadır. National Geo Wild adlı kanalda yayınlanan hayvanbelgeselleri, hayvanlar alemini araştıran ve inceleyen belgeseller çok sevilenhobi programlarıdır. D Max’de yayınlananlar arasında Everest’te Ölüm kalımsavaşı, Polis Kamerası ve Modern Rehinciler gibi programlar çok sevilerekizlenmektedir. Bu tip kanallarda genellikle çeşitli hobilerde içerikler ortayaçıkmaktadır.

Tv’deki hobi programları denmişken bazıyarışma programları da aslında hobi programlarından sayılabilmektedir.Özellikle de yemek üzerine birçok hobi programı ve yarışma ile karşılaşmakmümkündür. Bunlardan en bilineni TV 8’deki Zuhal Topalla Yemekteyiz ve MasterChef Türkiye, Fox TV’deki En hamarat Benim gibi programlar örnek verilebilir.