Beyaz Tv

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Beyaz Tv Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Beyaz TV Yayın Akışı

24 Mayıs 2010 tarihi ile kurulan ulusal televizyon kanalı olan Beyaz TV magazinden habere, modadan sağlık programına kadar pek çok yayın bulunmaktadır. Bununla birlikte eğlence dizisi olarak Kalk Gidelim dizisi ile birlikte Türkiye’nin en güzel köşelerini ekranlardan gezdiren Belma Belen’le Geziyoruz programı güncel olarak yayınlanmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar gelen ve Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizi bölümleri her hafta Beyaz TV yayın akışı haftalık olarak yayınlanmaktadır. Bununla birlikte Kuran’ı kerim dinlemek isteyenler için her gün Kur’an-ı Kerim Cüz Beyaz TV ekranlarında sunulmaktadır.

Beyaz TV Yayın Akışı - Canlı

Beyaz TV yayın akışı içerisinde kişiler özellikle sabah programlarında popüler olan ve Nur Viral tarafından sunulan Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var programını izleyerek astroloji, aşk, sağlık, güzellik, din ve psikoloji hakkında tüm konular için uzman konuklarını ekranlara getiriyor. Beyaz TV yayın akışı içeriğinde her gün yayınlanan Beyaz Ana Haber ile tarafsız, doğru ve güncel haberlere erişebilirsiniz.

Beyaz Ana Haber, tüm dünyada ve Türkiye’deki önemli gelişmeleri Dinç Tuncel sunumu ile birlikte ekranlara getirmektedir. Bununla birlikte Beyaz TV yayın akışı bugün birbirinden eğlenceli macera filmlerini her gün kanalda gösterime sokmaktadır. Beyaz TV yayın akışı konusunda sitemiz üzerinden canlı olarak program akışını öğrenebilirsiniz.

Beyaz TV Canlı Haber

Beyaz TV canlı haber olarak sunulan Her Açıdan programı sadece siyaset değil, bilim, din konuları, kültür ve sanat hakkında hayatın içerisinde ne varsa Ferda Yıldırım sunuculuğunda gündeme getirilmektedir.

Her gün Beyaz TV canlı olarak izleyeceğiniz haber programları ile birlikte Söylemezsem Olmaz programını dopdolu içeriği ile birlikte magazin gündeminden haberdar olabilirsiniz.

Beyaz TV İletişim Bilgileri

Beyaz TV iletişim bilgileri için kişiler 0 212 333 33 00 numarasını arayabilir, faks numarası için 0 212 333 33 41 olmaktadır. Beyaz TV mail adresi için kişiler info@beyaztv.com.tr ile ulaşabilirsiniz. Beyaz TV adresi için Gayrettepe Mahallesi Cemil Arslan Güder Sokak Otim İş Merkezi B Blok No:25 Beşiktaş İstanbul olmaktadır.

Beyaz TV her geçen gün farklı programlarla halk karşısına çıkıyor. Günümüzde en çok izlenen televizyon kanallarından birisi Beyaz TV kanalıdır. Beyaz TV Türk televizyon kanalları arasında önemli bir yere sahip olmakla birlikte son yıllarda çok geniş bir kitle tarafından izlenmeye başlanmıştır. Eğer gün içerisinde ne izleyebilirim diye soruyorsanız Beyaz TV yayın akışı her saat takip edilebilir. Yayın akışı içerisinde birçok farklı programa yer verilmektedir. Bu programlar içerisinde özellikle dikkati çeken açık oturumlar ve ekonomi siyaset haberleri birçok kişinin takip ettiği konular arasındadır. Kanal hakkında merak edilenler şunlardır:

 • Kanalın kuruluş tarihi 24 Mayıs 2010

 • Kanal sahibi Osman Gökçek

 • Kanalın unvanı Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret A.Ş

 • Ses TV halefi olarak bilinir.

 • Haber ağırlıklı bir TV kanalıdır.

Beyaz TV günümüzde çok fazla kişi tarafından 7/24 izlenmektedir. Çünkü kanalın herhangi bir şekilde yayın kesintisi bulunmamaktadır. Kaliteli bir yayın anlayışına sahip olan kanalda birçok farklı kategoriye yer veriliyor. 2013 senesinde genel yayın yapabilmek için SD yayın lisansı da almış bir platformdur. Aynı zamanda Türksat, Digiturk, Tivibu, Turkcell TV ve D Smart ile izlenebilen bir kanaldır.

Beyaz TV Programları

Beyaz TV yayın akışı son derece dinamik bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde birçok kişinin izlediği ve oldukça keyif aldı televizyon kanalında eğlenceli vakit geçirmek mümkündür. Eğer Beyaz TV'de ne izleyebilirim diye soruyorsanız platformumuz sizlere bu kanalın hafta içi ve hafta sonu tüm yayın akışına en iyi şekilde sunmaktadır.

Bugün ne izleyeceğim sorularınıza yanıt veren ve her türlü yayın hizmetinde sizlere kaliteli bir şekilde destek sunan platformumuz güncel yayın akışı bilgilerini 7/24 sunmaktadır. Beyaz TV günümüzde en çok izlenen televizyon kanalları arasında yer alır. Bu kadar fazla izlenmesinin en büyük nedeni de çok iyi bir medya grubunun bünyesinde olmasından kaynaklanır. Hem iyi sunuculara sahip olan hem de kaliteli yayınları ile ön plana çıkan Beyaz TV oldukça geniş standartlarda bir yayın anlayışına sahiptir.

Hemen her kesime hitap eden yayınları sayesinde Türkiye'de önemli kanallar arasına girmeyi başarmış bir televizyon kanalıdır. Beyaz TV birçok farklı kategoride yayın hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle kadın ve erkek hemen herkesin Beyaz TV tercih etmesi oldukça normal karşılanan durumlar arasında yer alır.

Beyaz TV'de Ne İzlenir?

Gün içinde ne izleyeceğinizi bilememek oldukça sıkıcı zaman geçirmenize neden olabilir. Boş vakitlerinizi iyi bir şekilde değerlendirmek için mutlaka televizyonun avantajlarından yararlanmak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda televizyon kanalları sizlere birçok farklı alternatifi bir arada sunabilir.

Ancak televizyon kanallarında sunulan programlar diziler ve filmler genellikle belirli saatlerde yayınlanır. Sizler televizyonu açtığınızda ne izleyeceğiniz konusunda kesin bir karara varamadığımız da kanalların yayın akışı yardımınıza koşar. Beyaz TV'de ne izlenir diye merak edenler de bu yayın akışını takip ederek kanalın hangi saatte neler sunduğunu kolaylıkla bulabilir. TV kanalı sizlere birçok farklı formatta program sunar.

Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sunan Beyaz TV kanalı olup genel bir hizmet vermektedir. Birçok farklı kategoride sizlere çeşitli yayın hizmeti sunmasının yanında görüntü ve ses kalitesi de oldukça iyidir. Bununla birlikte kanalın tamamen profesyoneller tarafından yönetilmesi ve programlarında en iyi programcılar tarafından sunulması oldukça önemli özelliklerinden biridir. Beyaz TV'de ne izleyebilirim diye soruyorsanız platformumuz üzerinden bu kanalın yayın akışını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Beyaz TV'de Neler Var?

Beyaz TV'de neler var sorusu birçok kişinin gün içerisinde merak ettiği konulardan biridir. Beyaz TV izlemek istiyorsanız mutlaka bu programları sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. Beyaz TV yayın akışı içerisinde genellikle şu kategorilere yer verilir:

 • Belgeseller

 • Kadın programları

 • Sağlık programları

 • Spor ve haber programları

 • Eski diziler

 • Yerli ve yabancı sinema filmleri

 • Otomobil

 • Yaşam ve yemek

 • Din

 • Aktüel

 • Çocuk

 • Gezi

 • Magazin

Kanalın izleyicilerine sunduğu kategoriler arasındadır. Günün belli saatlerinde bu yayınların zamanlarını takip ederek boş vakitlerinizde ne izleyebileceğinizi önceden karar verebilirsiniz. Televizyonun önüne geçip ne izleyeceğim diye düşünmek yerine platformunuz üzerinden yayın akışlarını ulaşarak çok daha kolay bir şekilde ne izleyeceğinize karar verebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi TV izlemek konusunda oldukça şanslı denilebilir. Çünkü TV izlemek konusunda sizlere birçok önemli avantaj sunulur. Bu avantajlar sayesinde gününüzü daha bilgi dolu geçirebilirsiniz. Eğlence programları sayesinde de keyifli ve dinamik bir gün geçirme şansı elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.