Bloomberg Ht

Bloomberg HT Life
01:20
02:05
İş Dünyası
02:25
03:15
Oyunun Hikayesi
03:15
04:35
Bloomberg HT Life
05:20
06:05
İlk Söz
07:00
08:15
Sabah Raporu
08:15
09:00
Yatırım Bülteni
09:00
09:45
Piyasa Masası
09:45
10:15
Yatırım Kulübü
10:15
11:00
Fokus
11:00
12:00
30 Dakika
12:00
12:30
Aile Ekonomisi
12:30
13:00
Sanayinin Geleceği
13:00
13:30
Akıllı Tarım
13:30
14:00
Piyasa Hattı
14:00
15:00
Akıllı Para
15:00
16:00
Finans Merkezi
16:00
17:00
Kapanışa Doğru
17:00
17:45
Günden Kalanlar
17:45
19:00
60 Dakika
19:00
20:00
Ekonomik Görünüm
21:00
22:00
Küresel Piyasalar
22:00
23:10
The Eighties
23:10
00:10

Bloomberg Ht Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Bloomberg HT çok fazla ilgi çeken kanallar arasındadır. Hem Türkiye'de hem de dünyada birçok farklı ülkede izlenen Bloomberg HT yayın akışı ile oldukça sevilen bir kanaldır. Kalite standartları yüksek bir televizyon kanalı olmasının yanında geniş program ve izleme seçeneklerinin bulunması da avantajlarından biridir. Bloomberg HT’de ne izleyebilirim diye soruyorsanız kanalın hafta içi ve hafta sonlarında hazırlamış olduğu yayın akışını takip edebilirsiniz. Son derece dinamik bir yayın akışına sahip olan televizyon kanalı günümüzde birçok kişi tarafından izlenmektedir. Her türlü kategoride sizlere yayın hizmeti sunan kanalın izleyici kitlesi son derece geniştir. Kanal hakkında şunlar söylenebilir:

 • Bloomberg HT 10 Ocak 2010 tarihinde kurulmuştur.

 • Kanal 1’in eski frekansı üzerinden kurulmuş ve yayına başlamıştır.

 • 17 Haziran 2013 tarihinde 16:9 yayın formatına geçerek değişikliğe gitmiştir.

 • 2010- 2013 yılları arasında da sağ alt köşede bulunan kanal logosu 2013 tarihinde sol alt köşeye alınmıştır.

 • 2019 yılında Bloomberg L.P ve Ciner Medya arasındaki anlaşma yenilenmiş ve o günden itibaren yine yayınlarına devam edilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana son derece yüksek standartlarda yayın hizmeti veren kanal beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlar. Üstün niteliklere sahip olan radyo kanalı her anlamda yüksek bir kalitede görüntü ve ses sunar. Bu da kanalın daha fazla kişi tarafından izlenmesini sağlar.Bloomberg HT yayın akışı

Bloomberg HT yayın akışı son derece aktif bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde en yeni programları izlemekle kalmaz aynı zamanda bilgi edinebileceğiniz birçok yayını da izleme şansı bulabilirsiniz. Sizlere hazırlanmış olan programlar yalnızca gündem haberlerinden ibaret değildir. Aynı zamanda birçok farklı alanda kültürünüzü geliştirmenize yardımcı olacak programları da yer verilir.

Bloomberg HT günümüzde çok sevilen bir televizyon kanalı olmakla birlikte oldukça ilgi çeken bir yapıya da sahiptir. Beklentilerinize yanıt vermesi televizyon kanalının en önemli avantajlarından birisidir. Eğer klasik televizyon kanallarından ve pembe dizilerden sıkıldıysanız Bloomberg HT’nin sizlere sunmuş olduğu farklı programları değerlendirebilirsiniz.

Hem birçok konuda bilgi edinebilir hem de eğlenceli bir şekilde vakit geçirme şansı bulabilirsiniz. Bloomberg ht’de ne izlenir sorusunu merak ediyorsanız sitemiz üzerinden bu kanala ayrılan yayın akışı bölümünü takip edebilirsiniz. Her türlü programın tam saatini sizlere güncel olarak sunan platformunuz kaliteli bir hizmet alabilmeniz açısından en iyisini sunar.Bloomberg HT’de Neler Var?

Bloomberg HT’de neler var sorusunun yanıtını merak ediyorsanız sitemizi 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Her türlü yayın akışı konusunda sizlere güncel bilgiler sunuyoruz. Bloomberg HT Ne izleyebilirim diye soruyorsanız sizlere sunulan kategoriler arasında şu detaylar önemli bir yer tutuyor:

 • Teknoloji programları

 • Ekonomi programları

 • Siyaset programları

 • Güncel haber programlarım

 • Kripto para programları

 • Yatırım programları

Bloomberg HT son dönemde oldukça fazla sevilen ve izlenen kanallar arasında yer alır. Bu kanalın çok fazla izlenmesinin önemli nedenleri vardır. Hemen her kesime hitap etmesi ve kaliteli programların altına imza atması Bloomberg HT kanalının çok fazla izlenmesini sağlar. Dünyanın farklı ülkelerinde de izlenen kanal farklı dillerde yayın hizmeti sunar. Böylelikle herkes kendi ülkesinde ve kendi dilinde Bloomberg HT izleme imkanı bulabilmektedir.

Bloomberg HT son derece üstün standartlara sahip bir kanaldır. Hemen herkesin izleyebildiği kanalda özellikle borsa ve ekonomi programları oldukça sevilen ve takip edilen programlardır. Günümüzün en fazla izlenen kanallarından biri olmasının bir diğer nedeni de kanalın seyahat programları ile keyifli zaman geçirme imkanı sunmasıdır.Bugün Bloomberg HT’de Ne İzlenir?

Bugün Bloomberg HT’de ne izlenir sorusunu soruyorsanız birçok önemli avantajınız olduğunu bilmeniz gerekiyor. Beklentilere yanıt veren kanal son derece ilgi çeken programlar sunuyor. Küresel anlamda borsa ve finans piyasaları ile ilgili tüm haberleri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda havacılık alanında da ilgi çeken birçok program sunmaktadır. Günün erken saatlerinden en geç saatlere kadar bu programlar oldukça ilgi çekmektedir.

Başarılı bir TV kanalı olarak geniş bir izleyici kitlesi bulunur. Ekonomi, siyaset, Türkiye gündemi, dünya gündemi bu süreçte son derece önemlidir. Uzun bir süredir ekranlarda olan kanal, güncel yayın akışı ile her dönem en iyi programları sunar. Bugün Bloomberg Ht’de ne izleyeceğim diye merak ediyorsanız platformumuzdan yayın akışı bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bloomberg HT geniş bir kitleye hitap etmek istediği için yayın kategorileri de farklıdır. Hem insan ve çevre konularına yer verirken hem de dünya gündemini ilgilendiren konuları ekranlara taşımaktadır. Açık oturumları ve haber programları ile son derece iyi bir program akışı bulunur.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.