Dmax

DMAX Yayın Akışı

DMAX Discovery Communications tarafından Türkiye’de 17 Mart 2018 tarihi ile yayınlanan ve NTV Spor yerine kurulan eğlence ve yaşam içerikli bir televizyon kanalıdır. DMAX kanalı içeriğinde spor arabalar, zorlu meslekler gibi pek çok ilgi çekici konular barındırıyor. DMAX Türkiye’de şifresiz olarak yayınlanan en önemli ikinci kanal olmaktadır.

Özellikle reyting rekorları kıran ve dünya çapında izlenen DMAX programı olan Antika Avcıları, Allen ve Ton’un müzayede kazandığı antikaları ve elde edebilecekleri kar hakkında bir program olmaktadır. DMAX antika avcıları düzenli olarak DMAX üzerinden yayınlanmaktadır.

DMAX Canlı Yayın Akışı - Bugünkü TV Programları

DMAX kanalı içeriğinde bulunan Modern Rehinciler programı ve Gümrük Kontrol: Avusturalya programı oldukça bilinen ve izlenilen programlardır, üstelik DMAX kanalı üzerinde düzenli olarak yayınlanmaktadır. Gümrük Kontrol: Avusturalya programı Avusturalya’daki sınır güvenliği ekiplerinin ülkeyi kimlik hırsızlarından, uyuşturucu kaçaklarına kadar pek çok suçtan koruduğunu gösteren bir programdır.

Yaşam ve hobi alanında bulunan ve DMAX yayın akışı içeriğinde bulunan Polis Kamerası, her türlü suçu ve akıl almaz suçları gündeme getiriyor. Herkesin bildiği program kategorisinde olan Hazine Arayışı programı DMAX üzerinde yayınlanıyor. Hazine Arayışı: Yılan Adası programında bir ekip hazineye gitmek için çeşitli paylayıcılar kullanıyor ve bulunla birlikte zengin olmaya çalışıyorlar.

DMAX Türkiye

DMAX Türkiye kanalı yabancı olan pek çok kanalı Türkçe dublajlı olarak TV ekranlarına yansıtıyor. DMAX Türkiye kanalı içeriğinde pek çok trajedi, gizem ve bilim programı bulunuyor DMAX kanallarında bulunan Everest’te Ölüm Kalım Savaşı, heyecan ve trajedi severler için geçmiş dönemde Everest Dağında hayatını kaybeden dağcılardan sonra dağcılıkta hayatta kalma için yapılması gerekenleri anlatan bir program olmaktadır.

DMAX kanalı programları ve DMAX TV canlı yayın akışını öğrenmek isteyen kişiler sitemiz üzerinden program saatlerini öğrenebilirler.

DMAX İletişim Bilgileri

DMAX iletişim bilgileri için telefon numarası 0 212 366 20 00 olmaktadır, faks ise 0 212 366 20 49 olmaktadır. DMAX mail adresi ise izleyicitemsilcisi@discovery.com üzerinden ulaşabilirsiniz. DMAX adres ise Kültür Mahallesi Nisbetiye Caddesi Akmerkez Blok No:54 İç Kapı No:8 olmaktadır.

DMAX kanalı oldukça sevilen ve geniş bir kitle tarafından izlenen kanallar arasındadır. Farklı kategorilerde yayınları olan DMAX izleyicilerine yararlı olan birçok program sunmaktadır. En ilgi çekici konuları ekranlara getiren kanallar eğlence ve yaşam içerikleri ile gün içerisinde ne izleyeceğim derdine son veriyor. DMAX’da ne izlenir diye soruyorsanız birçok farklı program kategorisinden bahsetmek mümkün olabilmektedir. Ancak öncesinde kanal hakkında merak edilenleri şu şekilde sunmak mümkündür:

 • DMAX Discovery Communications tarafından kurulan bir kanaldır.

 • Türkiye’de 17 Mart 2018 yılında NTV spor yerine kurulmuştur.

 • Eğlence ve yaşam içerikli birçok program bulmak mümkündür.

 • Aynı zamanda spor ve araba dünyasına dair birçok programı da bulabilirsiniz.

 • TLC sonrasında şirketin Türkiye’deki ikinci ücretsiz ve şifresiz kanalıdır denilebilir.

 • SD ve HD olarak yayın yapan kanal izleyici kitlesi en geniş kanallar arasında yer alıyor.

Yüksek çözünürlükte yayınları olan kanalda 330’a yakın program bulunmaktadır. Bu nedenle de kanalda en sevilen programları tam saatinde takip etmek düşünüldüğünden çok daha zor olabilmektedir. Böyle durumlarda kanalın yayın akışını takip etmek sizler için çok daha yol gösterici olabilmektedir.

Sitemizden DMAX kanalının tüm yayın akışı bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günümüzde genelde gündüzleri kişiler daha çok yararlı programlar izlemeye yöneliyor. DMAX da birçok kişinin faydalanabileceği güzel ve etkileyici yayınlar sunuyor. Beklentilere yanıt veren kanal her anlamda kaliteli hizmet almanıza yardımcı oluyor. DMAX yayın akışı bilgilerine ulaşabilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Her kanalda olduğu gibi DMAX kanalında da sizler için detaylı bir yayın akışı bilgisi sunuyoruz.

DMAX’ta ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız yaklaşık olarak 330 program içerisinde mutlaka kendi zevkinize en uygun olan programı kolaylıkla bulabilme imkanı elde edebilirsiniz. Beklentilerin karşılanmasında son derece üstün niteliklerde sizlere hizmetler verilmektedir. DMAX kanalı mimari alandan nasıl yapılır programlarına kadar çok geniş bir skalada program seçenekleri bulunuyor.

DMAX kanalı her anlamda her yaş grubuna hitap eden yayınlar sunuyor. Beklentilerin karşılanmasında üstün standartları olan kanal dünyanın farklı ülkelerinden izlenebiliyor. Yayın alanı içerisinde Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de izlenebilen kanal günümüzde en sevilen programlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle de DMAX yayın akışını her daim takip etmeniz büyük bir önem taşır. HD kalitesi ile sunulan kanalı şifresiz olarak rahatlıkla izleme şansınız bulunur.

DMAX’da Ne İzlenebilir?

DMAX’da ne izleyeceğim diye merak ediyorsanız yayın akışı bilgisine ulaşmanız gerekiyor. Kanalın yayın akışına ulaştığınızda karşınıza birçok farklı program çıkacaktır. Bu programların tamamı çok farklı kategorilerdedir. Bu nedenle de kanalın izleyici kitlesi son derece çeşitlidir. Kanalda ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız sizlere sunulan kategoriler arasında şunlara yer verilmektedir:

 • Nasıl yapılır programları

 • Genel kültür programları

 • Araç ve araba programları

 • Yemek programları

 • Spor programları

 • Doğa ve çevre programları

 • Teknoloji ve makine programları

 • Hayvanlar dünyası ile ilgili olan programlar

Olmak üzere çok geniş bir çeşitlilik bulunmaktadır. Kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanan bu programlar sayesinde DMAX beklentilerin karşılanmasına yardımcı oluyor. Hemen herkesin keyifle izleyebileceği programlar her anlamda son derece detaylı olarak sizlere hizmet veriyor. Reyting rekorları kıran programları ile DMAX beklentilere en iyi şekilde yanıt veren kanallar arasında önemli bir yere sahiptir.

Bugün DMAX’ta Ne İzleyebilirim?

Bugün DMAX’ta ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunuyor. Çünkü program skalası son derece geniş olan kanallar arasındadır. TV izleme konusundaki gereksinimlerinize yanıt veren kanalda hayvanlar dünyasından insan ve yaşam programlarına kadar çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekleri değerlendirdiğinizde oldukça iyi standartlarda hizmetler alabilme şansınız bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden kolaylıkla DMAX kanalını takip edebilir ve yayın akışı bilgisine her zaman ulaşabilirsiniz. DMAX’ta neler izlenebilir soruları genelde gün içerisinde ne izleyeceğini bilemeyen kişilerin sorduğu sorular arasında yer alıyor.

Böyle zamanlarda sitemize girmek yeterli olmaktadır. Anlık olarak ne izlemek istediğinizi bilmiyorsanız sitemizdeki yayın akışı bilgisini değerlendirmeye alabilirsiniz. Böylece DMAX’ta her an ne tür yayınlar olduğunu çok daha kolay bir şekilde görebilme şansı bulabilirsiniz. En iyi programları karşınıza getiren DMAX kanalı beklentilere yanıt vermektedir.

Standartları karşılayan ve her anlamda sizlere ilginç programlar sunan kanala her geçen gün yeni programlar da eklenmektedir. Bu programlara ulaşabilmek için de sitemizi değerlendirebilirsiniz. Sizlere sunulan bu programlar sayesinde günü hem bilgi dolu geçirebilir hem de oldukça eğlenebilirsiniz. DMAX’ta bugün ne izlenir sorusuna da yine sitemiz üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.