Eurosport 2 Int

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Motokros
20:00
21:00
Bisiklet
01:00
02:30
Bisiklet
02:30
04:00
Motokros
04:00
05:00
Motokros
05:00
06:00
Motokros
06:00
07:00
Motokros
07:00
08:00
Dağ Bisikleti
08:00
09:00
Dağ Bisikleti
09:00
11:00
Bisiklet
11:00
13:00
Bisiklet
13:00
15:00
Dağ Bisikleti
15:00
16:00
Dağ Bisikleti
16:00
17:00
Motokros
17:00
18:00
Motokros
18:00
19:00
Motokros
19:00
20:00
Motokros
20:00
21:00
Dağ Bisikleti
21:00
22:00
Motokros
22:00
22:30
Motokros
22:30
23:00
Motokros
23:00
23:30
Motokros
23:30
00:00

Eurosport 2 Int Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Eurosport 2 Yayın Akışı

Spor dünyasının en iyi kanallarından biri Eurosport 2’dir. Eurosport 2 kanalında hafta boyu çeşitli spor dallarında yayınlanan programlar ve yarışmalar yer almaktadır. Eurosport 2’de ne var sorusuna cevap olarak bu hafta birçok ekstrem yarış sporu ve şampiyonalar yer alacaktır. Bu yarışların başında Motor yarışları tutkunları için Dünya Motokros Şampiyonası Çarşamba’dan Cumaya kadar yayında olacak. Motokros şampiyonasını kaçırmak istemeyenler öğlen saatleri arasında yarışı izleyebilirler. Ayrıca Perşembe akşamı ve Pazar günü sabah ve öğlen saatlerinde Dünya Motokros Şampiyonası Eurosport 2 kanalında yayında olacak.

Eurosport 2 Turnuvalar

Kayak yarışları seven izleyiciler bu hafta Eurosport 2 yayın akışı içerisinde tam size göre bir yarış bulunmaktadır. Alp Disiplini: Dünya Kupası ve Alp Disiplini Dünya Şampiyonası bu hafta her sabah erken saatte ve akşam üzerine doğru yayında olacak. Kayak sporlarına ve ekstrem sporlara meraklı olan izleyiciler için harika bir yarış sizleri bekliyor. Bisiklet yarışı tutkunları için bu hafta Pist Bisikleti Avrupa Şampiyonası ve Pist Bisikleti Dünya Kupası Eurosport 2 de hafta boyu yayında olacak yayın akışına göre hafta içi 4 kez yayınlanacak ve Pazar günüde tekrar yayınları yapılacak.

Eurosport 2 Programları

Eurosport 2’de bu akşam ne var ve bu hafta başka hangi programlar var diye soruyorsanız diğer programlar ise şunlardır; öncelikle hafta içi Hall Of Fame Lake City, Atina ve Voncouver 2010 programları sabaha karşı ve akşam üzeri yayınlanacak. Elit bir spor dalı olan Golf programlarından Golf: Pga Tour her sabah yayında olacak. Araba yarışları ve ekstrem araç sporlarından hoşlanan izleyiciler için bu hafta yayınlanacak olan programlar Electric Touring Car Racing ve Touring Car Racing programları hafta içi Çarşamba ve Perşembe günleri gece yayında olacak. Ayrıca eksrem araç sporlarından bir diğer turnuva olan Wrc Avrupa Şampiyonası Cuma gecesi ve Pazar sabah ve öğle saatlerinde yayında olacak.

Eurosport 2 İletişim Bilgileri

 Adres: Büyükdere Cad. No:127 Astoria İş Merkezi A Blok Kat 8-9-10 34394 Esentepe İstanbul Türkiye adresinden iletişime geçebilir ya da  telefon: (0212) 340 7600 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Eurosport 2 Int kanalı son derece yüksek standartlarda bir kanaldır. Eurosport 2 Int kanalını izlemek için mutlaka bu alanda sizlere yayın akışı hizmeti sunan bir platformu takip etmelisiniz. Platformumuz yayın akışı de konusunda sizlere en iyi desteği sunar. Eurosport 2 Int spor ağırlıklı bir kanal olmakla birlikte oldukça geniş bir üye kitlesine sahiptir. Kanalın sizlere sunmuş olduğu tüm programları günlük ve haftalık olarak takip edebilirsiniz. Eurosport 2 Int kanalı hakkında bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

 • 54 ülkeden izlenebilen bir spor kanalıdır.

 • 21 farklı dilde yayın yapar.

 • Uluslararası spor kanalları arasındadır.

 • Kablolu ve uydu yayını yapan bir kanaldır.

 • Birçok farklı spor olayını en hızlı şekilde ekranlara taşır.

 • Kanal 1 Ağustos 2015 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

 • Eş zamanlı çözünürlüklü HD yayın yapan bir kanaldır.

Kanal aynı zamanda Digiturk, Kablo TV, D-Smart ve Tivibu platformları üzerinden de spor yayınlarını HD kalitesinde gerçekleştirmektedir. Türkiye’de de aktif bir şekilde izlenebilen televizyon kanalı karşınıza en iyi spor kanallarını çıkarmaktadır. Beklentilerin karşılanmasında son derece iyi bir yere sahiptir. Eurosport 2 Int yayın akışına ulaşmak isterseniz platformumuzu kullanabilirsiniz.

Eurosport 2 Int Canlı Yayın Akışı

Eurosport 2 Int yayın akışı kişilerin oldukça merak ettiği konulardan biridir. Çünkü televizyon kanalı oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren kişilere spor alanında çok geniş bir Skalada hizmet vermeye devam eden bir kanaldır. Sunduğu hizmetler sayesinde beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlar.

Kanalda izlenebilecek birçok farklı program ve karşılaşma bulunur. Dünyanın her yerinden takip edilen televizyon kanalı aynı zamanda Türkiye'den de izlenebilmektedir. İzleyici kitlesinin son derece geniş olması televizyon kanalına olan ilgi oldukça artırmaktadır. Spor meraklısı olan birçok kişi bu televizyon kanalında oldukça eğlenceli vakit geçirebilir ve günün her saatinde Spor haberlerini takip edebilir. Eurosport 2 Int ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız en iyi avantajları elde edebilirsiniz.

Formumuz üzerinden yayın akışı takibinin kolaylıkla yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Gün gün ve haftalık olarak sizler için güncel yayın akışına hazırlayarak en iyi şekilde sunuyoruz. Her türlü programı ve çeşitli maç karşılaşmalarını tam saatinde izlemek istiyorsanız yayın akışı bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

Eurosport 2 Int’de Bugün Ne İzleyebilirim?

Eurosport 2 Int’de bugün ne izleyebilirim sorusu günümüzde birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Spor kanalları içerisinde oldukça aktif bir şekilde sizlere hizmet sunan Eurosport 2 Int kanalı oldukça profesyonel kanallar arasında yer alır. Beklentilere yanıt vermesi bu kanalın en önemli özelliklerinden biridir. Kanalda sizlere sunulan avantajlardan yararlanmak isterseniz profesyonel düzeyde hizmet alabilirsiniz. Kalite odaklı olarak çalışan ve her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sunan platform yüksek standartlarda bir hizmet verir.

Eurosport 2 Int kanalı spor konusunda oldukça geniş alanda hizmet sunar nokta hemen her spor dalının canlı karşılaşmasını takip edebileceğiniz gibi maç karşılaşmalarından sonraki maç özetleri programlarını da takip edebilirsiniz. Son derece dinamik bir yayın akışı olan kanal için sitemiz sizlere en iyi imkanları sunuyor. Beklentilere yanıt veren kanal son derece üstün standartlara sahiptir. Eurosport 2 Int ne izlenir sorusu da bu bakımdan kolaylıkla yanıt bulmuş sayılıyor.

Eurosport 2 Int’de Ne İzlenir?

Bugün Eurosport 2 Int’de ne izlenir diye merak ediyorsanız oldukça fazla seçeneğiniz bulunduğunu söylemek gerekir. Haftanın her gününde farklı bir program ekrana getiren Eurosport kanalı oldukça geniş bir izleyici kitlesine hizmet sunar. Verdiği hizmetler arasında genellikle öne çıkan konular şunlardır:

 • Televizyon kanalında genellikle spor haberleri ile ilgili bilgiler bulunur.

 • Canlı maç karşılaşmaları kanal üzerinden zaman zaman takip edilebilir.

 • Sizlere sunulan oyun ve karşılaşma programları yanında en deneyimli spor yorumcularının da programlarını takip edebilirsiniz.

 • Spor dünyasının en önemli isimleri ile yapılan röportajları ve söyleşileri izleyebilirsiniz.

Tüm bu avantajları sayesinde Eurosport 2 Int kanalı oldukça fazla tercih edilir. Türkiye'den ve dünyanın farklı ülkelerinden izlenebilen kanal farklı dillerde sizlere yayın yaparak spor konusunda bilgi edinmenize yardımcı olur. Eurosport 2 Int kanalında ne izleyeceğim sorusuna tüm yanıtları sitemiz vermektedir. Çünkü sizler için özel olarak hazırlanan yayın akışı sayesinde kolaylıkla sitemizden bilgi edinme imkanı buluyorsunuz. Kanalın haftalık olarak tüm yayın akışı bilgisini sizlere sunan sitemiz anlık olarak TV’de neler olduğu bilgisini de ulaştırmaktadır. Birçok kişinin spor yayın akışını kolaylıkla takip edebilmesine en iyi şekilde olanak yaratıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.