Kanal D

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Kraliçe
00:15
02:15
Hicran
02:15
03:00
5N 1K
03:00
03:30
Asi
07:00
09:00
Aşk ve Umut
11:00
12:30
Gelinim Mutfakta
13:00
16:00
Aşk ve Umut
16:00
17:00
Hicran
17:00
19:00
Kanal D Ana Haber
19:00
20:00
Veda Mektubu
20:00
00:15

Kanal D Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

ATV

Türkiye’nin en fazla izlenen programlarından olan ATV uzun senelerden beri ekranlarda var olan bir kanaldır. Sitemiz üzerinden ATV canlı yayın izle 2021 bugün rahatlıkla beklediğiniz dizileri, filmleri ve programları izleyebilirsiniz. Her kitlesine yönelik farklı dizileri ile birlikte ATV izleyici kitlesini arttırıyor.

ATV yani Aktüel Televizyonu olarak kanal izleyicilerine zevkli bir seyir sunuyor ve özellikle ATV dizileri tarihi olarak sunulan diziler baya sevilmektedir. Bu dizilerden bazıları Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova gibi diziler olmaktadır.

ATV Yayın Akışı

ATV yayın akışı içerisinde günlük düzenli olarak birçok içerik sunuluyor. Bunlardan bazıları Zahide Yetiş tarafından sunulan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane programı farklı yarışmacıların yemekleri  ile birlikte yarıştığı bir program olmaktadır.

ATV üzerinde yayınlanan bazı popüler diziler arasında bulunan ATV’de kalp yarası her pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Bununla birlikte birden fazla dizi ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

ATV’de Ne Var

ATV kanalı platformunda Kahvaltı Haberleri her sabah yayınlanmaktadır. Bununla birlikte ATV’de ne var konusunda Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlara gelmektedir. Pazartesi günleri, çarşamba günleri, Perşembe, cuma günleri düzenli olarak yayınlanmaktadır.

ATV’deki film listesi konusunda her hafta sonu macera filmleri yayınlanmaktadır. Bununla birlikte 100 üzerinde bölüm sunan Bir Zamanlar Çukurova dizisi de her cumartesi günü ATV kanallarında bulunmaktadır. ATV ve diğer kanallarla ilgili, yayın akışını, dizi film ve program saatlerini öğrenmek için bilgi alabilirsiniz.

ATV’de Bu Akşam Ne Var

ATV kanalı üzerinde özellikle ATV Haberleri her gün yayınlanmaktadır. Dünyadan ve Türkiye’den güncel haberleri her akşam ana haber olarak sunmaktadır. Sadece akşamları değil gündemde haberdar olmak isteyen kişiler ATV’de Hafta Sonu programı ile hem cumartesi hem de Pazar günleri sabah saatlerinde izleyebilirler.

ATV İletişim Bilgileri

ATV iletişim bilgileri için ATV müşteri hizmetleri mail adresi iletisim@atv.com.tr ve ATV müşteri hizmetlerinin iletişim numarası ise 444 88 81 olmaktadır. ATV adres Tem Medya Merkezi Güzeltepe Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi NO:29/1 Eyüp İstanbul olmaktadır.

 


Kanal D yayın akışı kalitesi ile Türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasında yer alıyor. Beklentileri karşılayan ve hemen herkesin keyifle izlemekten zevk aldığı Kanal D birçok farklı program ve yayınla izleyici karşısına geçiyor. Her sene farklı programların yayınlandığı kanalda oldukça kaliteli Birçok program bulunmaktadır. Farklı ve kişi zevkine uygun olan yayınları sayesinde Kanal D yayın akışı oldukça ilgi görüyor. Gün içerisinde ne izlemeniz gerektiğini bilemediğiniz takdirde Kanal D'nin yayın akışını takip edebilirsiniz. Hemen herkes Kanal D yayınları arasında kendi zevkine hitap eden birçok farklı program bulabilmektedir. Kanal D'de en çok izlenen kategoriler ise şu şekildedir:

  • Haber programları

  • Yemek programları

  • Yarışma programları

  • Haftalık diziler

  • Sinema saatleri

Gibi birçok farklı kategori bulunmaktadır. Kanal D en çok izlenenler arasında genel olarak haber programları ve diziler ilk sıralarda gelmektedir. Türkiye'nin en büyük kanallarından birisi olan Kanal D sizlere en iyi dizi ve filmleri sizlerle buluşturmaktadır. Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden Kanal D çizgisinden ödün vermeden sizlere en iyi şekilde yayın desteği sunmaktadır.

Kanal D 16 Eylül 1993 tarihinde test yayınlarına başlamıştır. 19 Aralık 1993 senesinde de normal olarak yayın hizmeti vermeye başlamıştır. Kanalın hisselerini 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan’a emanet verilmiştir. Aynı zamanda kanalın logosu da değiştirilerek bugünkü halini almıştır. 2004 senesinde ise analog yayınları yanında sayısal yayınlar yapılmaya başlanmıştır.Kanal D’de Bu Akşam Ne Var?

Kanal D’de bu akşam ne var sorusunu soruyorsanız ve izleyecek bir şeyler arıyorsanız oldukça şanslısınız demektir. Çünkü Kanal D oldukça geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden bir kanaldır. Kanal D bu akşam ne izlenir diye soruyorsanız kanalın günlük yayın akışını takip edebilirsiniz.

Türkiye’de ve birçok Avrupa ülkesinde yayın hayatına devam eden Kanal D her gün yepyeni dizileri sizlerle buluşturuyor. Yayın akışı içerisinde gün içerisinde birçok farklı programı bulabilirsiniz. Kanal D’de ne var sorusuna yanıt vermek gerekir ise çok zengin bir içerik listesinden bahsetmek mümkün olabilmektedir. Beklentilere yanıt veren kanal her kesimden izleyiciye en iyi şekilde hitap ediyor.Kanal D Ne İzlenebilir

Kanal D'de ne izlenebilir sorusunu soruyorsanız sizlere sunulan avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sizlere gün gün ve saat saat sunulan yayın akışı bilgisi sayesinde Kanal D üzerinden istediğiniz her türlü programı izleyebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan ve Türkiye'nin en iyi sunucularının sunmuş olduğu programlar sayesinde beklentileriniz oldukça iyi şekilde karşılanır. Kanal D Ne izleyebilirim diye soruyorsanız mutlaka yayın akışını sıkı bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Kanal D'nin en çok izlenmesinin en önemli nedenleri arasında şunlar sayılabilir:

  • Türkiye'deki en büyük sunucuların bir araya geldiği kanallardan biridir.

  • Sabah programları son derece kalitelidir.

  • Kanal D'nin yayın akışı oldukça geniş bir kitleye hitap eder.

  • Çocuklar ve yetişkinler için birçok farklı programı bulma imkanı vardır.

  • Kanal D sabah erken saatlerden geç saatlere kadar sizlere 7/24 televizyon izleyebilme imkanı sunar.

Günümüzün en çok izlenen kanallarından birisi olan Kanal D popüler yayınları arasında özellikle haber bülteni ilk sıralarda gelir. Her saat verilen haber bültenleri günümüzde oldukça fazla kişinin takip ettiği haber programları arasındadır. Bununla birlikte gün içerisinde hem gençlik dizileri hem de yetişkinlere özel olarak sunulan dizi olanaklarıyla da sevilen kanallardan biri olmayı başarmıştır.Kanal D'de Ne İzlenebilir?

Kanal D’de ne izlenebilir sorusu oldukça merak edilen konulardan biridir. Eğer Kanal D yayın akışını takip etmek istiyorsanız sizlere sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz. Sabah erken saatlerden geç saatlere kadar birçok farklı yayın ve dizinin sunulduğu Kanal D platformunda oldukça eğlenceli bir çok yayın bulunmaktadır. Bu yayınlara ulaşarak kolaylıkla istediğiniz programları izleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Beklentilerinize yanıt verilmesi bu süreçte oldukça önemli konulardan biridir. Kanal de son yılların en çok izlenen kanalları arasında yer alır. Bunun en önemli nedeni ise izleyicilerine hitap eden dizi ve filmleri bir arada sona bilmesidir. En eğlenceli dizilerden birini tercih ederek günün daha eğlenceli bir şekilde geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren Kanal D oldukça profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Günün her saatinde verilen haber programları sayesinde Kanal D Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde izlenen kanallar arasındadır. Son dönemde çekilen dizileri ile her zaman gündemde olan kanal birçok kişinin severek takip ettiği bir televizyon kanalı olmayı başarmıştır.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.