Show TV

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Show Ana Haber
18:45
21:00

Show TV Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Show TV Yayın Akışı

Show TV Türkiye’nin ilk kanallarından biridir özellikle yarışmaları, şov programları ile birlikte gündem konuşulan magazin ile haber programları milyonlarca kişi tarafından ilgiyle devam edilmektedir. Bununla birlikte ilgiyle takip edilen dizileri ile birlikte kadın programları da Show TV bünyesinde Show TV canlı olarak bulunmaktadır.

Show TV milyonlarca izleyiciyi ekrana kilitleyen ve birçok farklı yapımı ile yaşam ile eğlence odaklı programları yayın akışında bulunmaktadır. Show TV programları arasında bulunan Güldür Güldür özellikle birçok kişi tarafından düzenli olarak takip edilen bir şov programı olmaktadır. Bununla birlikte Show Ana Haber her gün düzenli olarak yayınlanıyor.

Show TV Yayın Akışı - Bugün Show TV'de Hangi Programlar Var?

Show TV yayın akışı içerisinde yayınları genel olarak özel içerikli yayınlardır ve yayınlarını Avrupa’da bulunan Türklere de ulaştırmaktadır. Bununla birlikte alternatif birçok içeriklerini Show TV Ciner Medya Grubu altında düzenli olarak yayınlıyor.

Show TV yayın akışında Yalancı dizisi, Yeni Gelin gibi diziler her hafta yeni bölümlerini yayınlamaktadır. Popüler yayınlardan biri olan Cumartesi sürprizi her Cumartesi günü canlı olarak yayınlanmaktadır. Bununla birlikte Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı canlı olarak Show TV kanalında bulunuyor.

Show TV Haber

Show TV üzerinde gündemden günlük olarak haber veren Show TV Haber her akşam kanal üzerinden yayın vermektedir. Bununla birlikte Show TV kanalı üzerinden sabah programı olarak Ebru Akel ve Murat Güloğlu gündem konularını konuşmaktadır. Show TV ana haber programı ise hem dünyadan hem de Türkiye’den önemli gelişmeleri aktarmaktadır.

Show TV’de ne var konusunda dram dizilerinden, romantik, gerilim ve aksiyon filmlerine kadar eğlence ve yarışma programları da sunulmaktadır. Bununla birlikte moda programı olan Bir Başka Güzel eğlence yarışması da karakterine, stiline güvenen kadınların yer aldığı ve moda söz konusu olan bir programdır.

Show TV İletişim Bilgileri

Show TV iletişim bilgileri konusunda ileticim@showtv.com.tr üzerinden mail atarak veya telefon numarası üzerinden 0212 313 60 00 numarası üzerinden fax içinde 0212 313 6590 üzerinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Show TV adresi Tevfikbey Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:42 Sefaköy Küçükçekmece İstanbul bölgesinde bulunmaktadır.

Show TV, Türkiye’de en bilinen ilk kanallar arasında bulunuyor. Hem çok iyi yarışma programlarını izleyici karşısına çıkarması hem de çeşitli dizileri ile ekranlara bağlaması kanalın en önemli yanlarından birisidir. Show TV bugün en çok izlenen kanallar arasında önemli bir yere sahiptir. Ancak bunun yanında sevilen kanal yurt dışında da çok fazla izlenme rekorları kıran programlara imza atıyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği Show TV yayın akışı hakkında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Show TV beklentilere en iyi şekilde yanıt veren kanallar arasında önemli bir sıralamaya sahiptir.

 • Kaliteli yarışma programları ile eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır.

 • Gün içerisinde çeşitli kültür sanat programları takip edilebilir.

 • Son zamanların en çok ilgi gören yemek tarifleri programlarını kanaldan izleme imkanı bulabilirsiniz.

 • Show TV izleyiciyi ekrana kilitleyen birçok iyi standartta program sunar.

Programları ve dizileri ile Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarından biri olmayı başarmış durumdadır. Beklentilerinize yanıt veren kanal, Türkiye’nin her yerinden ve Avrupa’nın birçok yerinden izlenebilmektedir. Show TV yayın akışına ulaşarak kanalın gün içi yayınlarını daha iyi şekilde takip etme imkanı elde edebilirsiniz.

Show TV’de Ne İzleyebilirim?

Show TV’de ne izleyebilirim sorusu birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Birçok farklı yayın alternatifi sayesinde beklentilere en iyi şekilde yanıt veren kanallar arasındadır. Gündüz kuşağında en çok izlenen programlar genelde kadınlar için özel olarak hazırlanan programlardır. Bu nedenle de Show TV bu programlar konusunda son derece üstün standartlarda hizmetler sunar. Beklentilerin karşılanabilmesi için kadın programları konusunda en iyi sunucuların yayınlarını ekranlara getirir. Bu yayınlarda hem kültür ve sanat konularına değinilir hem de oldukça eğlenceli vakit geçirme şansı sunulur.

Show TV 1 Mart 1992 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlamış bir kanaldır. Yayına başladığı ilk günden itibaren birçok farklı alanda program sunumu yapılmıştır. Show Haber ve daha birçok haber programı ile günümüze kadar insanlara en iyi şekilde hizmet sunan kanallar arasında yer alıyor. Kanal Kanaldaki birçok içerik Ciner Medya Grubu tarafından izleyiciye ulaştırılıyor. Avrupa’da yaşayan Türkler de yine Show TV’de yayınlanan tüm dizi ve filmleri izleyebilme imkanına sahiptir.

Show TV’de ne var sorusuna ise birçok farklı açıdan yanıt vermek mümkün olabilir. Kanal bugün çok geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Beklentilerinizin karşılanmasında kanal her anlamda profesyonel bir yayıncılık anlayışı ile sizlere hizmet veriyor.

Show TV’de Neler Var?

Show TV’de bugün ne var sorusuna yanıt verebilmek için anlık olarak yayın akışını takip etmek gerekiyor. Çünkü kanalın yayın akışı saatlik olarak değişiyor. Çok zengin bir içeriğe sahip olan kanalın içerik kalitesi ise son derece yüksektir. Show TV yayın akışını platformumuzdan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanan bu platformdan saat bazında tüm programlara rahatlıkla ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Kanalda bulunan programların çeşitleri ise şu şekildedir:

 • Romantik diziler

 • Aksiyon filmleri

 • Gerilim filmleri

 • Yemek programları

 • Ana haber bültenleri

 • Magazin programları

 • Moda programları

 • Kültür ve sanat konulu hafta sonu programları

Gibi birçok farklı kategori bulunuyor. Gündüz kuşağı daha çok kadın programlarına yer vermektedir. Ancak akşam ve gece saatlerinde heyecanlı filmler ve diziler takip edilebilmektedir. Birçok kanal aksine Show TV hafta sonları için de dolu dolu bir yayın akışı sunar. Yayın akışını detaylı olarak platformumuzdan takip edebilirsiniz.

Bugün Show TV’de Ne İzleyebilirim?

Bugün Show TV’de ne izleyebilirim diye soruyorsanız içerik açısından son derece zengin bir kanal olduğunu söylemek mümkün olabilir. Show TV her gün mutlaka sizlere en kaliteli yayınları sunmaktadır. Kaliteli yayınları ile hem aile olarak izlenebilen hem de kişi zevklerine hitap eden birçok farklı program bulunuyor.

Kanalda özellikle yaz ayları için çekilen mini diziler son derece ilgi görüyor. Dizileri kaçırmamak için yayın saatlerini ve daha birçok detayı platformumuzun Show TV yayın akışı listesinden takip edebilirsiniz. Bu süreçte sizlere en iyi standartlarda yayın hizmetini veren Show TV her anlamda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Moda programları yanında farklı açılardan bilgi edinmenizi sağlayacak programlar da kanalda sunulmaktadır.

Türkiye’nin en çok ses getiren programlarını sizlere sunan Show TV beklentilerinizin karşılanmasında her anlamda büyük bir çaba sarf ediyor. Show TV kaliteli yayın akışını takip ederek hem zamanı eğlenceli bir şekilde geçirebilir hem de akşamları aileniz ile güzel bir program izleyebilirsiniz. Aile değerlerine ve toplumsal kurallara uygun yayın anlayışı olan bir kanaldır.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.