Sinema Tv

Sinema Tv Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Sinema TV Yayın Akışı

Dünya sinemasının eşsiz filmleri Sinema Tv’de hafta boyu yayında olacak. En kaliteli yapımların yayınlandığı Sinema Tv’de Dram, aksiyon, macera, fantastik, romantik ve daha birçok türde filme rastlamak mümkündür. Peki, bunca kaliteli filmler arasında Sinema Tv’de bu akşam ne var, Sinema Tv’de yayınlanacak tüm filmleri gün gün sizlere anlatalım…

Sinema TV Filmleri Listesi

Sinema Tv bu hafta yine birbirinden güzel filmler ile yayında olacak. Salı günü The Whistlers adlı suç ve dram kategorisindeki film gece yarısı yayınlandı. Sabaha karşı aksiyon ve fantastik kurgu filmlerinden biri olan Aquaman yayınlandı. Akşam kuşağında ise The Company Men, Glory ve Nocturama adlı yapımlar Sinema TV’de yayınlandı.

Çarşamba günü Sinema Tv Yayın akışı, öğleden sonra çocuk filmleri kategorisindeki The Secret Garden filmi daha sonra bir müzikal dram olan Sweet Dreams akşama doğru yayında olacak. Akşam kuşağında ise No Filter, Sully ve Suicade Squad adlı yapımlar Çarşamba akşamı yayınlanacak

Perşembe günü Sinema Tv Yayın akışına bakıldığında Florida ve Nostalgia adlı iki dram filmi arka arkaya yayınlanacak. Perşembe akşamı ise tarihi film The Eternal Road, komedi türündeki Mr Know- it- all adlı film yayınlanacak gecenin son filmi ise Live By Night adlı suç ve dram türündeki film olacak.

Cuma günü yayınlanacak olan Sinema TV filmleri önceki günün iki filminin tekrarı ile başlayacak. O gün yayınlanacak diğer filmler ise sırasıyla, The Lego Batman Movie ve The Crossing filmleri olacak. Cumartesi günü dünyada en çok izlenen film serisi The Lord Of The Rings 3 ve sonrasında bir suç filmi olan The Little Things yayında olacak. Haftanın son günü ise, The Keeper Of The Lost Causes ve son olarak The Last Vermeeer filmleri yayınlanarak Sinema TV’nin haftalık yayın akışı tamamlanmış olacak

Sinema TV İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Oto San.Sit. 53.Sk Çiftkurtlar Honda Plaza No : 11-C Kat: 1 Maslak 34398 Istanbul
adresinden ulaşabilirsiniz. E-posta yoluyla iletişim için sinematelevizyon@hs01.kep.tr adresini kullanabilirsiniz. Telefon: 0212 368 19 00 numarasından iletişime geçilebilir.

Sinema TV kişilerin film izlemeyi sevdiği zamanlarda en çok değerlendirdiği kanallardan biridir. Bugün ne izleyeceğim derdine son veren sinema TV oldukça kaliteli sinema filmleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunar. Sinema kanalının sizlere sunmuş olduğu birçok farklı önemli avantaj bulunur. Hemen herkesin eğlenceli bir şekilde vakit geçirebileceği Sinema TV kanalında gün içerisinde izlenebilecek birçok film yayınlanır. Kanalda sizlere sunulan film kategorileri oldukça geniş bir skalada değerlendirilebilir. Sinema TV hakkında merak ettiklerinizin tamamı şu şekildedir:

 • Sinema TV 2008 senesinde kurulmuştur.

 • 6 farklı temada 12 TV kanalı olarak yayın yapar.

 • Turkcell TV+, Tivibu, Vodafone TV, Kablo TV, D-Smart üzerinden izlenebilir.

 • 2018 senesinde Filbox kapatılmıştır. Bunun üzerine kanallar Fatih Atmaca, Faruk Boyacıoğlu ve Mükremin Atmaca tarafından satın alınmıştır.

 • Kasım 2020 senesinde ise Yıldırım Demirören tarafından satın alınan bir kanaldır.

1 Ocak 2021 tarihinde ise bu kanalların 10 tanesi D-Smart kanallarına eklenmiştir. Sinema Yerli ve Sinema Yerli 2 kanallarının da eklenmesi beklenmektedir. Kanalda aile ile birlikte izlenebilecek birçok sinema filmi bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok farklı kategoride sinema filmi yayını yapılmaktadır. Sinema TV yayın akışı son derece yüksek standartlardadır. Hemen herkes kolaylıkla bu kanaldan film izleme imkanı elde edebilmektedir.

D-Smart Sinema TV Yayın Akışı

Sinema TV'de ne izlenir diye merak ediyorsanız birçok önemli avantajınız olduğunu bilmelisiniz. Televizyon kanalında izlenebilecek birçok farklı sinema filmi bulunur. Gün içerisinde bir film biterken yeni bir filmin verilmesi sinema TV'nin en önemli özelliklerinden biridir. Yerli ve yabancı filmlere yer veren kanal her türlü avantajı sizlere sağlar.

Kablo TV Sinema TV Yayın Akışı

Sinema TV'de ne izlenir sorusuna yanıt vermek gerekirse hemen her yaş grubuna uygun birçok filmden bahsetmek mümkündür. Eski filmler yanında yeni filmlerden de birçok film ekranlara getirilir. Özellikle gençlerin izlemekten keyif alabileceği düzeyde birçok sinema filmi sinema TV ayrıcalıkları ile sunulur.

Tivibu Sinema TV Yayın Akışı

Beklentilerinize yanıt veren televizyon kanalı oldukça yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sizlere en iyi filmlerin ulaştırılmasını sağlar. Böylelikle internetten film izlemek zorunda kalmaz ve donmadan kesinti yaşamadan film izlemenin imkânını yaşayabilirsiniz. Sinema TV filmlerinden yararlanmak için mutlaka profesyonel bir şekilde sizlere hizmet veren kanalları tercih etmelisiniz. Bu kanallar içerisinde özellikle sinema TV aradığınız en iyi kaliteyi sizlere sağlar.

Sinema TV’de Bugün Ne İzlenir?

Bugün sinema TV'de ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız yayın akışını takip etmelisiniz. Hangi filmi saat kaçta verildiğini takip edebilmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Sinema TV günümüzde birçok farklı yayını sizlere en iyi şekilde sunan kanallar arasında yer alır. Beklentilerinize yanıt veren televizyon kanalı her türlü yayın akışını sizlere en iyi şekilde sunar ve bu süreçte kaliteli bir şekilde hizmet almanıza da olanak tanır. Sinema TV ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz sitemiz üzerinden yayın akışı bilgilerine anlık olarak ulaşabilirsiniz. Sinema TV'de yayınlanan film kategorileri arasında şunlar yer alır:

 • Macera filmleri

 • Aksiyon filmleri

 • Romantik komedi filmleri

 • Dram filmleri

 • Savaş filmleri

 • Fantastik filmler

Olmak üzere birçok farklı filmini yayını gerçekleştirilir. Bazen gündüz kuşağında verilen yayınlar gece kuşağında da sizlere sunulabilir. Böylelikle sinema TV'nin her türlü film ayrıcalığından yararlanabilme imkanı da bulabilmiş olursunuz. Sinema TV günümüzde birçok kişinin yararlandığı sinema kanallarından biridir. Kesintisiz olarak sizlere sinema filmi vermesi başka bir kanal arayışına girme derdinizi de ortadan kaldırır. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan kanal her açıdan sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Sinema TV ayrıcalıklarını yaşamak ve bugün de izleyeceğim derdine son vermek isterseniz sitemizden en iyi film akışını takip edebilirsiniz. Filmlerin yayın saatleri ve günleri sitemizde detaylı olarak yer almaktadır.

Bugün Sinema TV’de Ne İzleyebilirim?

Bugün Sinema TV’de ne izleyebilirim diye soruyorsanız birçok önemli avantajınız bulunmaktadır. Çünkü sinema kanalı oldukça geniş bir çerçevede sizlere sinema filmi sunumu gerçekleştiriyor. Kanalın kişiler sunduğu birçok önemli ayrıcalıktan bahsetmek mümkündür. Yüksek görüntü kalitesinde sunulan filmler HD düzeyindedir. Aynı zamanda kanalın yayın akışını takip ederek gece kuşağında hangi filmler olduğunu da kolaylıkla görebilirsiniz.

Yayın akışı bilgilerini sunan sitemiz bu konuda sizlere çok detaylı bilgiler vermektedir. Gün gün saat saat verilen yayın akışı bilgileri ile kolaylıkla Sinema TV ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmasında oldukça profesyonel olan Sinema TV her anlamda kaliteli yayın akışı ile keyifli zaman geçirme imkanı sunar. Günümüzde Sinema TV beklentilere en iyi şekilde yanıt vermektedir. Kanal ile ilgili olan bilgilere platformumuz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.