Sports Tv

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Spor 360
17:00
18:00

Sports Tv Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Sports TV Yayın Akışı

Sports TV en çeşitli spor branşları yayınlayan televizyon kanallarından biridir. İçeriğinde her türlü spor dalında paylaşım yapan Sports TV çoğunlukla spor branşları müsabakaları ve spor yorumcularının televizyon programlarına yer vermektedir. Sports TV’de bu akşam ne var, yayın akışı nasıldır? Ve benzeri sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz…

Sports TV Sabah Kuşağı

Sports TV diğer kanallarda yapılmayan bir sabah spor yayını yapmaktadır. Sports TV’de sabah genellikle erken saatlerde maç tekrarları yayınlanmaktadır. Bu maç tekrarları geceden başlar ve sabahın erken saatlerine kadar devam eder. Bu hafta Pazartesi ve Salı günleri Buz hokeyi maçları ve Voleybol ligi maçları da tekrar olarak yayınlandı. Öğleye gelindiğinde işte burada farklı olan spor kısmı yer almaktadır. Sports TV yayın akışı her öğlen saatinde plates, yoga ve sabah egzersizleri uygulanan bir televizyon programı yayınlamaktadır.

Sports TV Spor Programları

Sports TV’de her akşam yayınlarında Spor 360 spor yorumcularının bulunduğu program yayınlanmaktadır. Bu program yayınlandıktan sonra hafta içleri Süper spor ve Jimnastik her yerde programları da gece yarısına kadar yayınlanmaya devam eder. Gece yarısından sonra haftanın her günü Teknoloji ve Spor programı gece boyu devam eder. Ayrıca hafta içleri Çarşamba ve Perşembe günü 5 Set adlı spor programı da gün içerisinde yayınlanmaktadır. Pazartesi ve Salı günleri ise Basketbol Geceleri programı yayınlanmaktadır.

Sports TV Spor Müsabakaları

Bu hafta Sports TV’de ne var diye soranlar için Pazartesi’den Çarşambaya kadar Masa tenisi maçları akşamüzeri yayınlanmaktadır. Çarşamba gecesi Formula 1 araçları sevenler için Euro Formula Open yarışı yayınlanacak. Cuma günü Auto Life ve Running adlı yarışmalar yayınlanmaktadır. Cumartesi güreş dünyası programında güreş müsabakaları düzenlenmektedir. Daha sonra ise yine Cumartesi gece yarısına kadar Fight Time adlı boks müsabakaları yayınlanır.

Sports TV İletişim Bilgileri

Sports TV adresi: Spor TSTV Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. Dereboyu 2. Cadde Ata Center No: 15 K: G1 34398 Maslak İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz. Webden iletişim için info@sportstv.com.tr adresini ziyaret edin. Telefon 0212 329 26 90 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Sports TV birçok farklı spor alanında program içerikleri sunan kanallardan biridir. HD yayınları ile daha iyi bir görüntü imkanı sunan Sports TV beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bir kanaldır. Gün içerisinde ne izleyeceğim derdine son veren kanal kadınlara ve erkeklere hitap eden bir kanal olma özelliği taşıyor. Çünkü kadınların da takip etmek isteyebileceği spor aktivitelerine her zaman yer veriyor. Kanalın birçok farklı spor dalında yayın hizmeti sunması Sports TV’nin birçok kişi tarafından takip edilmesini sağlamaktadır. Kanalda hangi saatte ne yayınlandığını bilebilmek için de mutlaka kanalın yayın akışı bilgilerine ulaşmanız gerekiyor. Sports TV hakkında şunlar söylenebilir:

 • 1 Temmuz 2010 tarihinde kurulmuştur.

 • Sportsnet Group bünyesinde bir kanaldır.

 • Sportsnet Group 2006 senesinden bu yana D spor kanalında ortak olarak çalıştığı Doğan Yayın Holding ile yollarını ayırarak D Spor haklarını satın almıştır.

 • Daha sonra da D Spor logosu değiştirilmiş ve yerine Sports TV kurulmuştur.

 • D-Smart’ın özel bir kanalı olma özelliğine sahiptir.

 • 30 Temmuz 2011 tarihinde de D-Smart platformunun özel kanalı olmaktan çıkmıştır.

 • Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz olarak yayın hizmeti vermeye başlamıştır.

Bunların yanında kanal Turkcell TV+ ve Tivibu’da da yayınlara başlamıştır. Spor dünyasına özel kanallardan biri olduğu için günümüzde birçok spor sever kanalın önemli izleyicileri arasında yer alıyor. Şifresiz yayına başlayan kanal daha sonraları yüksek bir çözünürlük için HD yayınlarına başlamıştır. 14 Şubat 2012 tarihinden sonra da kanalda 24 saat boyunca yayın hizmeti verilmeye başlanmıştır. Kanal D-Smart, Türksat ve Digiturk üzerinden izlenebilmektedir.

Sports TV Canlı Yayın Akışı

Sports TV yayın akışı bilgileri ile kanalın tüm gün yayın bilgilerini edinebilirsiniz. Kanalda sabah ve akşam kuşaklarında birçok farklı programa yer veriliyor. Diğer kanallarda olmayan birçok tarzda program Sports TV yayın akışında yer alıyor. Maç tekrarları özellikle kanalda en çok izlenenler arasında yer alıyor. Sabah kuşağında spor yayını yapılmaktadır. Bu yayınlarda da maçların tekrarları yer alıyor. Geceden başlayan tekrarlar sabah saatlerine kadar devam eder. Böylece gece geç saatlerde uyuyamayanlar için de kanalda izlenebilecek birçok detay bulunur.

Sports TV yayın akışı bilgilerine ulaşarak öğle ve akşam saatlerinde birçok spor yayını izleme imkanı bulabilirsiniz. Kanalda aynı zamanda farklı spor ve egzersiz programları da bulunmaktadır. Öğle saatlerinde verilen bu programları takip ederek çok yararlı ve dinamik bir gün geçirebilirsiniz. Evde spor yapmayı seviyorsanız özellikle egzersiz programları sizlere oldukça iyi standartlarda hizmetler sunmaktadır.

Sports TV yayın akışı bilgileri oldukça dinamiktir ve kişiler bu bilgilere ulaştıklarında kolaylıkla gün içerisinde ne izlemek istediğine karar verebilmektedir. Sports TV’de ne izleyebilirim sorusuna da bu şekilde en iyi yanıtı bulmuş olabilirsiniz. Sports TV bilgileri sayesinde beklentilerinizin en iyi şekilde karşılandığından emin olabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel bir yayın anlayışı ile her anlamda en iyi spor programı izleme hizmeti alabilirsiniz.

Bugün Sports TV’de Ne İzleyebilirim?

Bugün Sports TV’de ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız program kategorileri oldukça fazladır. Hemen her kesime hitap eden yayınları ile kanalda önemli bir çeşitlilik bulunmaktadır. Kanalda yayınlanan program kategorileri hakkında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Buz hokeyi maçları

 • Plates programları

 • Yoga programları

 • Maç ve karşılaşmalar

 • Özet programlar

 • Jimnastik programları

 • Spor dallarına özgü programlar

Gibi birçok farklı alanda sizlere yayın hizmetleri verilmektedir. Oldukça profesyonel bir kanal olan Sports TV beklentilere en iyi şekilde yanıt vermektedir. Kanalda yayınlanan birçok farklı spor programı olmasına rağmen yayın akışı son derece düzenlidir. Hafta içinde ve hafta sonlarında her program kendi saatinde yayınlanıyor. Bu programları takip etmek için ise sitemizden faydalanabilirsiniz.

Sports TV’de Ne İzlenebilir?

Sports TV’de ne izlenebilir sorusu oldukça merak edilen konular arasındadır. Bu kanalda spor ağırlıklı bir yayın akışı vardır. Kişiler genelde gün içerisinde ne izleyeceklerini bilemediklerinde Sports TV’nin ayrıcalıklarından yararlanmayı tercih ediyor. Beklentilere yanıt veren kanalda her anlamda kaliteli birçok yayın bulunmaktadır. En iyi spor programlarını takip edebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sabah egzersizleri ile ilgili olan programları takip edebilir ve kendi spor düzeninizi de oluşturabilirsiniz.

Kanalda yayınlanan birçok spor aktivitesi yer alıyor. Bunlardan birisi de yogadır. Kadınların çok fazla ilgi duyduğu yoga konuları ile ilgili detaylı programları kanalın gündüz kuşağında rahatlıkla izleme olanakları elde edebilirsiniz. Gece yarısından sabaha ve haftanın her gününde teknoloji ve spor haberlerini takip etme imkanı bulunuyor. Sitemizden kanalın yayın akışını kolayca takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.