Star TV

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Star TV Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

Star TV Yayın Akışı

Türkiye’nin ilk kanalları arasında olan Star TV kurulduğu günden beri en sevilen programlarını devamlı olarak yayınlamaktadır. Özellikle sabah programları ile birlikte Sabahın Sultanı Seda Sayan programı ile birlikte Türkiye’de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Seda Sayan’ın sunduğu bir program olmaktadır.

Star TV günlük akışında popüler birçok program, dizi ve filmleri yayınlamaktadır. Star TV yayın akışı konusunda popüler olan Güzel Köylü dizisi, geçmişten beri en sevilen dizilerden olan Geniş Aile dizisi ile birlikte Mesut Yar ile Bugün haber programı günlük olarak verilmektedir. Özellikle televizyon ekranlarında güler yüzlü sunucu olan Mesut Yar, geçmişten beri deneyimlemiş haberciliği ile birlikte günlük olarak haberleri sunuyor.

Star TV dizileri günümüzde en popüler yayın kanallarından biridir, bununla birlikte yaşanmış hikayeleri konu alan ‘’Gerçeğin Peşinde’’ programı gizemli konukları ile birlikte olayların arkasındaki sır perdesini ortaya çıkartıyor.

Star TV’de Ne Var

Star TV bünyesinde sunulan birçok program, dizi ve film yüksek reytingi elinde tutmaktadır. Bununla birlikte adını en fazla duyuran ve Star TV’de ne var denildiğinde akla gelen Kiralık Aşk dizisi Elçin Sangu, Barış Arduç gibi pek çok popüler oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır. Star TV Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından biridir ve 1992 senesinden beri yayın hayatına devam ediyor.

Star TV’de Bu Akşam Neler Var?

Star TV her gün düzenli olarak içerik yayınlamaktadır. Bununla birlikte Hedefim Sensin tarzı komedi sinema filmleri her akşam yayınlanmaktadır. Bununla birlikte Star TV’de bu akşam neler var diyenler için her akşam gündemi yansıtan Star Haber programı da her akşam Star TV üzerinde yayınlanmaktadır. Türkiye’den ve tüm dünyadan önemli gelişmeleri anlık ve günlük olarak programında yayınlıyor.

Star TV İletişim Bilgileri

Televizyonda kaçırdığınız Star TV kanalı için Canlı TV izlemek için kişiler internet üzerinden izleyebilirler. Bununla birlikte Star TV iletişim için bizeyazin@startv.com.trve telefon bilgisi için 0212 335 00 00 numara ile ulaşabilirsiniz. Star TV adres ise Ahi Evran Caddesi, Maslak Mahallesi No:3 Sarıyer/İstanbul

Türk televizyonları içerisinde en çok izlenen kanallar arasındadır. Hemen her kesime hitap eden birçok farklı yayın türü ile Star TV ön planda olmayı her zaman başarmaktadır. Star TV'de ne izleyebilirim diye soruyorsanız karşınızda çok geniş skalada bir yayın listesi çıkacağından emin olabilirsiniz. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren televizyon kanalı uzun yıllardır çizgisini kaybetmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Star TV'nin çok izlenmesinin en önemli nedenleri şunlardır:

  • Her kesime hitap eden diziler ve sinema filmlerinin yayınlanması

  • Kişilerin istedikleri saatte Star TV yayın akışı konusunda bilgi sahibi olabilmesi

  • Star TV'nin çocuklar için kaliteli yayınlar sunması

  • Kanalda 7/24 eğlence programlarına yer verilmesi

  • Haber bültenlerinin son derece kaliteli olması

Star TV’nin çok izlenme nedenleri arasında yer alıyor. Gün içerisinde izlenebilecek bir şeyleri televizyon ekranlarında bulmak son derece zordur. Hangi kanal açılsa eski programlar ya da diziler kişilerin karşısına getiriliyor. Böyle durumlarda Star TV’nin kaliteli yayınlarını izleyebilirsiniz. Zaman geçirmenizde son derece önemli olan Star TV hemen her yaş grubuna özgü dizi ve filmler sunuyor. Star TV yeni nesil programları ile en iyi imkanları sunuyor.

Star TV’de Ne Var?

Star TV’de ne var sorusuna çok geniş bir skaladan yanıt verilebilir. Eğlence ve haber kanalı olan Star TV izleyicilerine çok fazla seçenek sunmaktadır. En çok sevilen dizileri ekranlara getiren kanal birçok farklı yenilik ile yüksek görüntü kalitesi de sunmaktadır. Televizyon karşısında geçirilen zamanı çok daha kaliteli bir şekilde geçirmek isterseniz Star TV izleyebilirsiniz.

Star TV 1 Mart 1989 tarihinde kurulmuştur. İlk olarak Magic Box ismi ile yayın hayatına başlamış bir kanaldır. 7 Mayıs 1990 tarihinde ise test yayınlarına başlamıştır. 4 Ağustos 1990 tarihinde Star 1 ismini almıştır. Daha sonra 13 Haziran 1992 tarihinde ise İnterStar adını almıştır. 17 Ocak 2002 tarihine gelindiğinde ise Star TV ismini almıştır. 21 Mayıs 2009’da da HD kalitesinde yayın hizmeti vermeye başlamıştır.

Günümüzün en popüler televizyon kanallarından birisi olan Star TV oldukça profesyonel düzeyde hizmetler sunmaktadır. Bugün Star TV’de neler var diye soruyorsanız sizlere sunulan liste içerisinden günlük yayın akışlarını takip edebilirsiniz. Günümüzün en popüler kanalları arasında yer alan platform her anlamda sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yüksek standartları ile dikkatleri üzerine çeken Star TV her yaş grubunun izleyebileceği türden filmlere de yer vermektedir.

Bugün Akşam Star TV’de Hangi Diziler, Programlar ve Filmler Var?

Bu akşam Star TV’de neler var diye soruyorsanız birçok farklı alternatifi değerlendirebilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde Start TV’de sizlere sunulan yayın akışına ulaşabilirsiniz. Star TV günlük yayın akışında yer alan kategoriler ise şu şekildedir:

  • Ana haber bültenleri

  • Türk dizileri

  • Sinema filmleri

  • Yemek ve yarışma programları

  • Kültür ve sanat programları

Gibi birçok farklı kategoride program izleme imkanı elde edebilirsiniz. Günümüzün oldukça sevilen programlarını sizlere sunan kanal keyifli vakit geçirebilmeniz için en yeni programları sunuyor. Türkiye’de isim yapmış sunucuları ve haber yapımcılarını bir araya getirerek kaliteli bir şekilde hizmet almanıza imkan tanıyor. Bu akşam Star TV’de ne izleyebilirim diye merak ediyorsanız sizler için derlenen yayın akışı bilgilerine göz gezdirebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi dizilerini sizler için ekranlara getiren kanal aynı zamanda yarışma ve kültür sanat programlarıyla da eğlenceli vakit geçirme şansı sunuyor. Rekabet düzeyi yüksek programlar ve diğer kanallardan üstün olma çabası Star TV’nin her geçen gün kalite çıtasını yükseltmesini sağlıyor.

Star TV’de Ne İzlenir?

Star TV’de ne izlenir diye soruyorsanız birçok farklı isimden bahsedilebilir. Her zevke hitap eden birçok yayından bahsetmek mümkündür. Star TV günümüzün en profesyonel yayın hizmetlerini sizlere sunan bir platformdur. Kaliteli bir yayın anlayışı ile yoluna devam eden kanal birçok bakımdan en iyi izlenme imkanlarını sunmaktadır.

Star TV birçok kişinin severek tercih ettiği bir kanaldır. Bu bakımdan platformumuzda Star TV yayın akışına kolaylıkla ulaşabilme imkanı elde edebilirsiniz. Beklentilere yanıt veren platform üzerinden Star TV’nin günlük, haftalık ve hatta saatlik yayın akışına ulaşabilirsiniz. Sizlere sunulan bu avantajlar sayesinde Star TV’nin kaliteli akşam dizilerini kaçırmadan izleme imkanı bulabilirsiniz. Star TV sizlere her gün yepyeni dizi bölümleri sunuyor.

Hafta sonlarında tekrar bölümleri izleyebilmeniz için de hafta içindeki bölümleri tekrar yayınlıyor. Hemen herkesin keyifli zaman geçirebileceği Star TV her anlamda yüksek standartlarda bir kanaldır. Hangi saatte Star TV’de ne var diye merak ediyorsanız sizler için hazırlanan yayın akışı listesine göz gezdirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.