Teve2

Beğeniyorum Beğenmiyorum

Şuan Yayında

Akasya Durağı
18:00
19:45
Çok Gezenti
00:30
01:45
Geniş Aile
01:45
03:30
Müzik
05:30
07:00
Arka Sokaklar
15:30
18:00
Akasya Durağı
18:00
19:45
Kelime Oyunu
19:45
21:15
Kelime Oyunu
20:00
21:15
Yalan Dünya
21:15
23:30
Kanıt
23:30
01:15

Teve2 Canlı TV

Teve2 Yayın Akışı

2012 tarihinde Demirören Holding tarafından Kanal D alt kanalı olarak kurulmuştur. Teve 2 genellikle eski yapımları, dizileri ve programları tekrar yayınlayan bir televizyon kuruluşudur. Geçmişte çok sevilen yapımların dizileri yeniden yayınlamaktadır. Eski dizilerin yenilerden daha iyi olduğunu düşünenler için harika bir kanal olduğu söylenebilir. Peki, Teve 2’de bu akşam ne var? Bu hafta hangi diziler yayınlanmaktadır. Şimdi sizlere Teve 2’de yayınlanan yapımlardan bahsedeceğiz…

Teve2 Dizileri

Bir dönemin en sevilen diziler bu hafta Teve 2 de sabah saatlerinde yayınlanmaktadır. Bu diziler komedi dizileri olan Küçük Ağa ve Akasya Durağı’dır. Yıllar önce keyifle izlenen bu iki dizi sabahları Teve 2’de yayınlanmaktadır. Daha sonra Teve 2 yayın akışı öğle saatlerinde dram ve aşk türündeki vazgeçilmez yapımlardan Aşk-ı Memnun ve Yaprak Dökümü dizileri öğlen saatlerinde yayına girmektedir. Reyting rekorları kıran bu iki harika dizi bugün bile hala sevilerek izlenmektedir.

Akşam saatlerinde ise Ali İhsan Varol’un sunuculuğunu üstlendiği yılların eskitemediği Kelime Oyunu programı Canlı yayınla devam etmektedir. Yıllardır devam eden yapım hem bir yarışma hem de bir televizyon programı olarak çok uzun süredir Teve 2’de yayınlanmaktadır. Akşamları ise yayınlanan diziler komedi dizisi Yalan Dünya’dır. Yalan Dünya ülkemizde yine en çok sevilen komedi dizilerinden biriydi. Hala sevilerek izlenen dizi Teve 2 ekranlarında akşamları yayınlanmaya devam etmektedir. Gecenin yaklaşmasına yakınsa suç ve polisiye dizisi olarak bilinen neredeyse her bölüm heyecan yaratan bir dizi olan Kanıt yayınlanmaktadır.

Teve2 Canlı Yayın Akışı - Bugün

Ülkemizde yeni diziler her ne kadar izlenmeye devam ediyor olsa da bazı televizyon izleyicileri eski yapımların bugün ki dizilerden çok daha iyi olduğu kanısında. Bu sebeple Teve 2 yeni dizi yapmak yerine eski dizileri tekrar yayınlayarak sizlere bu dizileri tekrar izleme imkanı sağlamaktadır.

Teve2 İletişim Bilgileri

Teve 2’ye ulaşabilmek için verilen adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul. Teve 2’ye internet üzerinden ulaşmak isteyenler info@teve2.com.tre posta adresinden iletişime geçebilirler. Ayrıca telefonla aramak için 0212 413 61 00 numarayı kullanabilirler.

Teve2 son yıllarda en çok izlenen televizyon kanalları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle yayın akışında çok ciddi değişimlere giden Teve2 en sevilen dizileri ekranlara getirmektedir. Kanal ile ilgili olarak söylenebilecek birçok önemli noktadan bahsetmek mümkündür. Teve2 beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve son derece geniş bir izleyici kitlesine sahip olan kanallardan biridir.

Kanalda yayınlanan her türlü içeriye kolaylıkla ulaşabilir ve kanalı sizlere sunduğu eğlenceli televizyon yayınlarını en iyi şekilde takip edebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi bugün ne izleyeceğim kaygısını yaşamak zorunda kalıyor.

Böyle durumlarda kanalların yayın akışı hakkında bilgi edinmek ne izleyeceğiniz de daha kolay bir şekilde karar vermenize yardımcı olur. Her türlü yayın anlayışında sizlere en iyi desteği sunan Teve2 kanalı beklentilerinizin karşılanmasını da sağlar.

Teve2 yayın akışı oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde izlenebilecek birçok önemli yayın bulunabilir. Teve2 de ne izleyebilirim diye soruyorsanız bu alanda sizlere sunulabilecek birçok program isminden bahsetmek mümkündür. Kanal hakkında şunları söylemek mümkün olabilir:

 • Gerek diziler gerekse yemek programları ile oldukça profesyonel düzeyde sizlere yayın hizmeti sunan kanallar arasında yer alır

 • TV izleme isteğinin karşılanmasında özellikle Teve2 son derece aktif televizyon kanalları arasında yer alır.

 • Birçok kişi için teve2 oldukça sevilen bir kanaldır. Çünkü günümüzde bu kanalın kişilere en sevilen dizileri belirli saatlerde sunması izleyici oranını da artırmaktadır.

 • Eğer Teve2 kanalından hizmet almak istiyorsanız ve gün içerisinde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız yayın akışını sitemizden takip edebilirsiniz.

 • Hafta içinde ve hafta sonlarında farklı farklı yayınlara yer veren televizyon kanalı her türlü eğlenceli zaman geçirme imkanı sizlere sunar.

Teve2 de bugün ne izlenir diye merak ediyorsanız sitemizden detaylı bir yayın akışı araştırması yapabilirsiniz.

Teve2'de Bugün Ne İzlenir?

Teve2'de bugün ne izlenir diye merak ediyorsanız kanalı sizlere sunduğu alternatifler son derece fazladır. Hemen her televizyon kanalı gibi TEVE2’de son derece kaliteli ve dinamik bir yayın kalitesine sahiptir. Bununla birlikte gün içerisinde aradığınız her türlü programı sizlere sunması kanalın en önemli ayrıcalıkları arasında yer alır. Sizlere sunduğu programlar ve yayın akışı hakkında şu detaylara yer verilebilir:

 • En eğlenceli yemek sunum programları

 • Geçmişte izlenmiş ve çok beğenilmiş Türk dizileri

 • Yabancı televizyon dizileri

 • Yabancı filmler

 • Haber programları

 • Ekonomi ve siyasete dair programlar

Olmak üzere son derece çeşitli bir yayın akışı bulunur. Teve2 kanalından herhangi bir programı izlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken yayın akışı hakkında bilgi edinmektir. Çünkü kişiler genellikle birçok program arasından seçim yapmakta zorluk yaşayabilir. Böyle durumlarda tek yapmanız gereken konu Teve2 kanalını sizlere sunduğu avantajları değerlendirmektir.

Kalite Standartları yüksek bir hizmet almak için mutlaka sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizden program saatlerini öğrenebilirsiniz. Kalite standartları yüksek ve her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sağlayan Teve2 gün içerisinde her zaman takip edilebilecek programlar arasında bulunur.

Teve2’de Bugün Akşam Ne İzlenir?

Teve2 de bugün ne izlenir diye soruyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken konu televizyon kanalının sizlere profesyonel düzeyde hizmet vermesidir. Bu günümüzde birçok kişi kaliteli program izleyebilmek için hangi kanalı izleyeceğini bilemeyebilir. Böyle durumlarda sizlere birçok farklı konuda hizmet veren kanalları seçmelisiniz. Her türlü avantajı sizlere sunan Teve2 kanalı beklentilerinizin karşılanmasında sizlere en iyi avantajı sunar.

Teve2 beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan kanallardan biridir. Bugün Teve2’de ne izlenir diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken sitemizin üzerinden yayın akışı bilgisini takip etmektir. Çünkü gün içerisinde yemek programları ve dizi saatleri birbirinden farklılık gösterebilir. Özellikle eski diziler günün ilerleyen saatlerinde verilmektedir.

Sabah saatlerinde sabah programlarına yer veren kanal ikindi vakitlerinde de eski dizileri yer vererek boş vakitlerinizi daha eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlar. Hafta sonları da yine aynı şekilde dolu dolu bir yayın akışı sunarak oldukça keyifli zaman geçirmenize imkan tanımaktadır. Teve2 günümüzde en çok izlenen kanallardan biridir.

Bugün Teve2 de ne izlenir sorusunu merak ediyorsanız birçok farklı ayrıcalığınız olduğundan emin olabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sağlayan Teve2 kanalı birçok farklı programı sunmaktadır.

Hemen herkesin eğlenceli zaman geçirebileceği ve son derece kalite standartları yüksek programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Sabah erken saatlerden geç saatlere kadar mutlaka izlenebilecek kaliteli birçok yayın bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kanalın yayın akışı bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.