Tv8

Tv8 Canlı TV

Bilgi - Bu kanal için canlı tv bilgisi girilmemiştir.

TV8 Yayın Akışı

TV8 MNG Medya Grubu bünyesinde kurulan ve Acun Medya ortaklığında yayın yapan bir televizyon kanalı olmaktadır. Bilindiği üzere Acun Ilıcalı popüler bir sunucudur ve gündemde birçok televizyon programı bulunmaktadır. TV8 kanalı Acun Medya’ya geçmesi ile birlikte tamamen bir eğlence kanalı haline geldi bu sebeple kanal üzerinde haber programları bulunmamaktadır fakat eğlence programı adı altında popüler olan pek çok yayın yapılıyor.

TV8 Canlı Yayın Akışı

TV8 yayın akışı içerisinde Zuhal Topal, Furkan Dede, Masterchef jürisi gibi pek çok popüler sunucular bulunuyor. Özellikle Masterchef Türkiye 2021 programı yabancılarından Türkiye’ye getirilen ve jüri karşısında tüm hünerlerini sergileyen aşçıların yarıştığı bir programdır. TV8 yayın akışı içerisinde Zuhal Topal’ın sunuculuğunda yapılan yemek programı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı birbirinden iddialı yarışmacıları barındırmaktadır.

Bununla birlikte Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa programı TV8 canlı izle seyri isteyen kişiler için güncel magazin konularını ve gündem yaratan magazin dünyası gelişmelerini sunuyorlar. Furkan Dede tarafından sunulan Oynat Bakalım programı birbirinden ilginç, sosyal ve komik olan ve medya üzerinde çok sevilen videoları ekrana getirmektedir.

TV8 Canlı İzle

TV8 programı ile birlikte popüler dizilerden biri olan Kırmızı Oda, son dönemde en fazla izlenen dizilerden biri olmaktadır.TV8 Digitürk üzerinden saatine göre rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kırmızı Oda dizisi, psikolojik drama türündeki ve gerçek hayattan uyarlanan bir dizi olmaktadır. Binnur Kaya başrolünde yayınlanan Kırmızı Oda her hafta TV8 üzerinde yayınlanmaktadır.

Her hafta milyonlarca kişinin takip ettiği program olan Masterchef programı, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Hazer Amani tarafından sunulan ve 2019 senesinden beri birçok kişinin izlediği bir programdır. Maç döneminde TV8 maç saatlerini yayınlamaktadır, bunun için kişiler sitemizi takip ederek maç hakkında güncel bilgiye anlık olarak erişebilirler.

TV8 İletişim Bilgileri

TV8 iletişim bilgileri izleyici hattı için kişiler 0 212 987 30 70 numarası üzerinden ve tel numarası olarak 0 212 304 88 88 üzerinden ulaşabilirler. TV8 mail için kişiler izleyicitemsilcisi@tv8.com.trüzerinden ulaşabilirler. TV8 adres ise Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer İstanbul olmaktadır.

Televizyon izlemek birçok kişinin oldukça sevdiği bir aktivitedir. Ancak zaman zaman ne izleyeceğini bilememek kişilerin son derece vakit kaybı yaşamasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda kişiler televizyonların yayın akışı hakkında bilgi edinmesi gerekir. TV8 en çok izlenen kanallardan birisi olduğu için bu süreçte oldukça ilgi toplamaktadır. TV8 kanalında neler var sorusu da bu bakımdan birçok kişi tarafından ilgi gösterilen bir konudur. TV8 yayın akışı hakkında şunları söylemek mümkün olabilir:

 • TV8 eskiden bir haber kanalı olarak kurulmuştur.

 • Günümüzde eğlence kanalı olarak sizlere hizmet veriyor.

 • Gün içerisinde faydalı birçok program bulunuyor.

 • Yarışma programları kanalda en çok izlenenler arasında yer alıyor.

 • TV8 kanalı beklentilerin ötesinde bir ses ve görüntü kalitesi sunuyor.

Kaliteli program sunucuları ve arka plan çalışanları ile oldukça yüksek standartlarda bir kanal olarak hizmet veriyor. İzleyici beklentisini en iyi şekilde karşılayan kanallar arasında yer alıyor. Standartları yüksek olan kanal hafta içi ve hafta sonlarında sizlere kaliteli bir yayın akışı sunuyor.

TV8 Tarihçesi

TV8 Türkiye’nin sevilen kanalları arasında yer alıyor. İlk defa haber kanalı olarak yayın hayatına başlamıştır. 1999 senesinde yayına başlayan TV8 kanalı 2003 senesinde format ve logo değiştirme yoluna gitmiştir. TV8 kanalı 9 Eylül 2013 tarihi itibari ile 16:9 geniş ekran formatında izleyicilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kanalı 13 2013 senesinde Acun Ilıcalı satın almıştır.

Acun Medya tarafından alınan kanal tekrar formatını değiştirmiştir. TV8 bu tarihten itibaren eğlence kanalı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kanalda birçok haber programı yanında aynı zamanda Acun Medya tarafından hazırlanan yarışma programlarına da yer verilmektedir. Oldukça yüksek standartlarda bir kanal olarak sizlere hizmet veren TV8 günümüzün en çok izlenen televizyon kanalları arasında yer almaktadır. TV8 yayın akışı son derece ilgi çekici bir şekilde halka sunulmaktadır.

Acun Medya kanlı satın aldıktan sonra tüm programlarını TV8 kanalına taşımıştır. Bu süreçten sonra çok daha yeni programlar geliştirmiş ve kanala olan ilgiyi daha da artırmayı başarmıştır. Günümüzde milyonlarca kişi tarafından izlenen TV8 yayın akışı bakımından oldukça ilgi çekiyor.

TV8’de Neler Var?

TV8 kanalı günümüzde birçok farklı kesime hitap eden kanallar arasında yer alıyor. Beklentilere yanıt veren ve son derece yüksek standartlarda kanal olan TV8 son derece sevilen kanallar arasında yer alıyor. Eğer gün içerisinde ne izleyebilirim diye soruyorsanız TV8 kanalının dolu dolu yayın akışını ziyaret edebilirsiniz. TV8’de neler var sorusunu birçok kişi sorsa da kanalın yayın akışı hakkında tek tek bilgi vermek zor olabilir. Çünkü günün her saatinde farklı bir program bulunmaktadır. TV8 sevilen programları hakkında şunlar söylenebilir:

 • TV8’de ağırlıklı olarak yarışma programları izlenmektedir.

 • Bunun yanında dizi ve filmler de çok izlenenler arasındadır.

 • Ramazan aylarında Ramazan’a Özel programları yapılmaktadır.

 • Yemek programı da çok izlenenler arasında yer alıyor.

 • Sabah programları çok sevilenler arasında bulunuyor.

 • Kültür ve sanat programları da yine kanalın vazgeçilmezleri arasındadır.

Günümüzde birçok kişi TV8 yayın kalitesini son derece beğeniyor. Hem geç saatlere kadar izleyebilecek dolu dolu program listesi sunması hem de eğlence kanalından beklentiyi en iyi şekilde karşılaması ilgiyi üzerine çekmesini sağlamaktadır. İzlemek isteyenler kanalın tüm yayın akış saatlerini takip edebilir. Eğlence programları kategorisinde özellikle birçok alternatif bulunması gün içerisinde en çok izlenen kanallardan birisi olmasını sağlıyor.

TV8 programları arasında çok fazla seçenek bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi sunucularını da yine TV8 içerisinde bulundurmaktadır. Kanalda kökleşmiş bir yarışma programları yanında en iyi yemek programlarını yine TV8 kanalından izleyebilirsiniz. Emre Dorman gibi sunucuların yer aldığı kanalda birçok farklı kaliteli programa imza atılıyor.

Günümüzde fazla izlenen kanallar arasında yer alan TV8 günün ilerleyen saatlerinde sinema kuşağı ile film severleri bir araya topluyor. Aynı zamanda kanalda farklı açılardan izlenebilen birçok program da bulunmaktadır. Beklentilere yanıt veren TV dizileri, spor programları gibi alternatifler oldukça geniştir.

Sizlere en iyi şekilde hizmet veren TV8 programı beklentilerinizi karşılamaktadır. Standartların yüksek olması TV8 sitesinin avantajları arasında yer alıyor. Özellikle yemek programları ve değeri sunucuları ile birlikte gün içerisinde sizleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalının heyecanları doruğa çıkardığı macera ve yemek programları da sevilenler arasında yer alıyor. Türkiye’nin en iyi sunucularını bir araya getiren programlar en çok izlenenler arasında yer alıyor. TV8’de hangi programlar var sorusuna bu bakımdan oldukça geniş bir çerçeveden yanıt verilebilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapın
Bilgi - Şuanda bir yorum bulunmuyor.